• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Díky za pomoc, hoši. Do ochcávky bych už nechtěl jít, právě od ní odcházím :D Zjistil by prosím mi někdo hodný, jestli jsou nějaké záznamy u tohoto VIN? JMZGH14F601227449
To auto myslím znám, dvoulitr Radiant Ebony, servisované ve Zlíně, napiš nebo zavolej si na kadlcik@mazdazlin.cz, třeba ti řekne víc.
 
TE Plus, dobrá výbava s xenony a BOSE, vidím dodělávaný výhřev sedaček WAECO. Pěkná EURO IV, cenu nedokážu posoudit.
 
TE Plus, dobrá výbava s xenony a BOSE, vidím dodělávaný výhřev sedaček WAECO. Pěkná EURO IV, cenu nedokážu posoudit.
Kupoval jsem minulý rok tu samou-akorát rok 2008-nájezd 118 000 km-bez park.senzorů a vyhřívání sedaček a dal jsem za ni 222 000 kč.Takže cena asi tak nějak "odpovídá."Tyhle auta jsou bohužel pořád cenově dost vysoko.Já to auto sháněl cca 6 měsíců a byl jsem rád,když jsem ho sehnal u nás od prvního kupce v ČR a s jasnou serviskou atd. a v TOP stavu.
 
Originál sada 8 parkovacích senzorů jde kdyžtak v od prodejců v UK koupit asi za poloviční peníze, než co za ni chtějí u nás.
 
Ahoj Mazďáci,
už pár týdnů vyhlížím nějakou pěknou mazdu 6 v benzínu , mám strop 130t, ale nejlépe bych bral něco kolem 100t, ať zbyde na prvotní údržbu . Týden jsem váhal nad mazdou 2.3 po fl v plné výbavě - byla někde od Pardubic , o víkendu jsem se rozhodl že v pondělí zajedu k nejbliššímu prodejci a ověrím vin a pak rovnou pro ní - no a v neděli koukám a ani na sauto ani na tipcars už inzerát není - váhal jsem moc dlouho =( .

Chtěl bych vás poprosit o rady při výběru.
Našel jsem tento inzerát - https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17161879?goFrom=list , volal jsem prodejci a je prý lehce porezlá kolem lemů - chci se vás zeptat máte někdo zkušenosti s opravou zrezlých lemů, když se to udělá pořádně za jak dlouho ta rez znovu vyleze?

Ještě jeden dotaz, na fotce kde jsou vyfocené pedály se mi zdá vzadu za pedály rozprasknutý plast , prodejce tvrdí že to tak vypadá u každé mazdy a prý tam nic prasklého není - nemám to jak srovnat mazdu zatím nemám , je to pravda nebo tam prasklina je? popřípadě jestli vás nenapadá z čeho by mohla být?

pedál mazda 6.jpg
 
2,3 a 1,8 je dost zásadní rozdíl ve výkonu, jsi si jistý, že ti bude jedna osma stačit? Není to zrovna trhač asfaltu....
 
Právě když jsem tak dlouho váhal nad tím jestli pro mě nebude 2.3 až moc tak mi utekla, myslím že když přesednu z Pažouta 1.1 44kw do mazdy 1.8 tak to pro mě bude dostačující, doufám... Vlastně bych bral každou šestku 1.8/2.0/2.3 , četl jsem že nejvíce doporučovaná je 2.0, ale na nějakou pěknou v mé cenové relaci nemůžu natrefit.

na výkonu mi vlastně ani moc nesejde ( samo když to bude víc jak 44kw =) , hlavně ať to auto je spolehlivé a to prý mazdy 6 v benzínu jsou
 
hlavně ať to auto je spolehlivé

http://tipnanakup.bezpecnyobchod.cz/index.php/tuv-model/mazda-6

o spolehlivost bych strach nemel ,-) Ale i tak je třeba trefit dobrý kus. Předpokládám, že Pažout byl nějaký mikrovozík, Mazda 6 je větší auto, nelze srovnávat jen výkon, třeba posoudit i s váhou auta ... ale asi budeš mít pravdu, že ten přestup bude OK .

ad. inzerát: ten nájezd je hodně nízký, chtělo by to ověřit (i když popisek "jedna majitelka by asi vysvětlil ten nájezd), lehká koroze je snadno řešitelná
 
... Ještě jeden dotaz, na fotce kde jsou vyfocené pedály se mi zdá vzadu za pedály rozprasknutý plast , prodejce tvrdí že to tak vypadá u každé mazdy a prý tam nic prasklého není - nemám to jak srovnat mazdu zatím nemám , je to pravda nebo tam prasklina je? popřípadě jestli vás nenapadá z čeho by mohla být?
Zobrazit přílohu 9610

Plast tam tušim je jen kolem tyče řízení, chycenej těma 2 plastovýma matkama. To co je vidět, je tušim hrana gumy/tlumení končící u vylisovanýho plechu. Když si vzpomenu, hodim fotku, jak to je u mě...
 
Vitus - jj mikrovozítko to je - peugeot 206.... ten nájezd mě právě láká , zkusím zítra prověřit vin u nějakého dílera mazd

edemsx - kdyby sis vzpomněl mrknout na ten plast u sebe byl bych vděčný, aspoň by se to mohlo porovnat.

díky
 
Zdravim ve spolek
Premyslim o koupi noveho auta a nejvic me zaujala prave Mazda 6, avsak mam dost specificky pozadavky, Automat, benzin, bud kupe nebo kombi, cervena karoserie, vyroba od roku 2012 do 2015 Cena pod 550kc. Takze se musim podivat do nemecka, techto aut tady v CZ moc neni. No, ono jich neni ani moc v Nemecku:
Tohle me vyhazuje filtr na mobile.de
https://www.mobile.de/cz/osobní-vůz/mazda-6/vhc:car,srt:price,sro:asc,ms1:16800_7_,frn:2012,prx:22500,ful:petrol,ger:automatic_gear,exc:red

Co by jste si z toho vybrali...? Clovek stravil vyberem znacky auta na internetu nekolik dni, ted jeste asi par dni vyberem konkretniho modelu Mazdy, no mam z toho v hlave celkem gulas, takze predem moc diky za jakoukoliv odpoved. Bude to moje druhy auto, moc extra zkusenosti a znalosti nemam (respektive jsem tak trochu mimon v teto oblasti), tak proto tak veliky pruzkum, nezli do neceho vrazim pul mega.
 
Poslední úprava:
bud kupe nebo kombi
tak už tohle a rok výroby je dost zásadní v tvém výběru. ve filtru ti uvízly roky 2013-2016. pokud netrváš na kombi, tak bych už kvůli FL infotainmentu vzal tu novější, tj. 7/2016 za těch 19900 éček brutto
 
tak už tohle a rok výroby je dost zásadní v tvém výběru. ve filtru ti uvízly roky 2013-2016. pokud netrváš na kombi, tak bych už kvůli FL infotainmentu vzal tu novější, tj. 7/2016 za těch 19900 éček brutto
tu konkrétní bych určitě nedoporučoval. US verze, tzn. soc paket - manuální klima, nevyhřívané kožené sedačky atd atd..
 
zvazujem ze predam svoju sedan GJ 2013, prave po stk(ako nova)g165, 143tis km, 2.maj. servis len v mazde. jet black sedan. kolko asi pytat? Revolution, v kozi.vin:jmzgj527621138575
 
Zdravím Vás Kolegáčci,
v pátek mně bude dovezena tato Mazda a rád bych se zeptal, zda ji tady někdo s tímto motorem provozuje.
Na co si dát pozor a jak o auto pečovat.
Dovoz Německo, aktuální nájezd 69 000 km.

Děkuji za případné reakce.
 
Back
Top