• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Nechával jsem si auto prověřit tady ve Zlíně v autoefektu skrze servisní knihu. Autoefekt sleduji už delší dobu a nic co bych chtěl tam v nabídce bohužel nemají. Jinak by to byla jasná volba.


Sent from my iPhone using Tapatalk

;)

No, vím že už tam nějakou chvíli stojí tmavá 6 wagon, ale jestli je na prodej, nebo či co netuším.
 
Pánové klidné dám v šanci mou černou (sparkling Black) GH hatchback Dynamic v nejspolehlivější naftě 2,0 za cca 120000,- Kč. Servis až do 280000km v Mazdě. Dlouhodobá spotřeba 5,4l/100 km.
 
Tak jsem se dnes byl podivat na tuhle, kdyby to nekoho zajimalo:
https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17495591?goFrom=list

Auto esa, Plzen. Vypada fakt slusne, motor cistounkej, nekdo se s tim mazlil. Par kosmetickych vad - u praveho zadniho kola je odchlipnuty plast, mezi levym kolem a zadnima dverma skrabanec, zrejme od kaminku otukana hauptna.

Co teda pro me ale bylo hlavni zjisteni - vubec prvne jsem v ni sedel, vubec prvne se s ni svez. Je to fakt slast. Maximalne pohodlny, za plynem jde neskutecne, v asi 4500 tisicich neskutecny zvuk motoru. Super auto. Byt teda zrovna tohle by teda mohlo byt o dvacet levnejsi.
 
a zase tá krásná Aurora modrá ... slint (btw. motory už jsem viděl i čistější - třeba ten můj na předchozí GH :D )
 
JJ,ta modrá aurora je nádherná,vzbuzuje hodně pozornosti,když jede po ulici, vyplatí se na ni počkat :)
 
Díky,zatím si ji doslovně užívám...Mohu jen doporučit každému,kdo i jen malinko pochybuje o pořízení téhle krásky ...
 
Back
Top