1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Nákup ojeté Mazdy 6

Diskuzi v 'Mazda6' zahájil Vitus, 14. 4. 2015.

1. kubbi

kubbi člen KLANu

49
    45
    18
    Ahoj, představa je cca 5500. Na jaře je hodím na bazar.

Odesláno pomocí Tapatalk

2. Butchi

Butchi výkonný člen KLANu

316
    113
    43
    pvmichal se to líbí.
  3. Míra

Míra výkonný člen KLANu

190
    71
    28
  4. pvmichal

pvmichal nový člen

21
    10
    3

5. Butchi

316
    113
    43
    Míro díky ;)
    Já to sháním známému a je to totiž vcelku problém. Řeší se Accord a Mazda 6, jen benzín a ty auta prostě nejsou a když jo, tak kolem tehle ceny...

Klidně mě múžete nasměrovat kluci... benzín, manuál a aspoň nějaká výbava

6. no-nick

no-nick nový člen

12
    1
    3
    Zdravím všechny, není tu někdo z okolí Pardubic, kdo by dokázal zkušeným okem ohlednout auto a poradit, jestli je ok? Pripadne neznáte nějaký servis či servisaka, kterému se dá věřit? Rád bych tam koupil jeden kousek... M6 GH

7. Milda6

Milda6 rodinný člen KLANu

747
    259
    63
    Pokud se ti líbí a při jízdě je vše v pohodě tak obětuj cca1200,- a dej to do Mazdy na prohlídku a diagnostiku.

Fabik se to líbí.
  8. no-nick

no-nick nový člen

12
    1
    3
    Já můžu jen v neděli a to mají zavřeno:/

9. pvmichal

pvmichal nový člen

21
    10
    3
  10. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 263
    2 471
    183
    Spritmonitor.de
    hezká kára, hodně sebevědomá cena ......

Alamaster se to líbí.
  11. Milda6

747
    259
    63
    Ta spotřeba ve městě asi dost odradí.
    A cena? Vyděl jsem dražší. Třeba je v tak super stavu jako mám já.;)
    Jinak vypadá moc pěkně.

12. pvmichal

pvmichal nový člen

21
    10
    3
    Za kolik jezdíš chlape ve městě?Já to hodně drcám cca 4-5 km za studena a mám to nějakých 10.5 l. Ale tímto stylem si myslím,že nejde jezdit jiným autem o moc míň. Ale za to svezení to stojí :)

Wawris se to líbí.
  13. Milda6

747
    259
    63
    Nejezdím ani ve měste předpisově a přes 10l ani boha.
    Přes 10l mám při sytiči nebo v rychlosti přes cca 150km/h

14. Butchi

316
    113
    43
    Jezdím město a mimo město tak 50:50 a mám 9,3 celkem svižně. Za deset jezdim už fakt jako prase...
    Ale jezdím i za 8,5...
    Každopádně pokud to jen drckáš ty 4 kilometry, tak tam je to jasny...

pvmichal se to líbí.
  15. Vainee

Vainee nový člen

1
    0
    1
    Zdravím vás, zvažuju koupi GH v benzínu, zřejmě 2,0. Sice mě dost láká i 2.5, ale reálně toho mimo město zase tak moc nenajezdím tak mi dvoulitr připadá jako taková volba z rozumu. Aktuálně mám konkrétní nabídku na dovoz ze zahraničí:
    http://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda-6/6/17627366
    Mělo by to být auto z leasingu, podle fotek a popisu se to tváří ok, ale detaily teď nemám jak ověřit. Zkusím v pondělí zavolat do Mazdy, jestli mi k tomu něco můžou říct. Nechce se mi moc kupovat takhle zajíce v pytli, na druhou stranu těch aut je málo a většina je stejně ze zahraničí. Podle referencí ta firma dává záruku a když se jim zrovna dovoláte, tak vám případné problémy i na vlastní náklady opraví. Co si o tom myslíte? Mám o tom uvažovat nebo radši čekat/vybrat něco v našich vodách?

Odesláno z mého PLK-L01 pomocí Tapatalk

16. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 263
    2 471
    183
    Spritmonitor.de
    dvoulitr je určitě dobrá volba, o tom se toho tu dočteš lány ,-) Vypadá hezky z fotek

17. Míra

Míra výkonný člen KLANu

190
    71
    28
    Vyrobeno 9.8 2011,já osobně bych do DISI nešel,projel jsem hodně takových aut,ten motor proti 108 kW před FLmi příjde jako krok zpět.Ale pro klidné řidiče určo stačí.Co mi vadí,že ten motor se nedá moc točit.A prý na krátké tratě není moc vhodný,vytváří hodně karbonu.Mně by se líbila na inzerci za 295 000 Kč ta 2,5 combi z auta RE.Ta je vyrobena 25.1 2011 a má maximální výbavu.A věř mi,dá se s ní jezdit od 7-9 l/100km

Poslední úprava: 13. 1. 2018 v 21:29
    Petr08 se to líbí.
  18. pvmichal

pvmichal nový člen

21
    10
    3
    Mám to do práce asi 3,5 km a to moc zázraku nevymyslím,když stojím každý kilometr na světlech.Je pravda,že se s Magdicí dá jezdit v pohodě něco nad osum litrů mimo město.Ale kvůli spotřebě jsem si tuhle krásku nekupoval :)

19. Lukáš Benke

Lukáš Benke nový člen

1
    0
    1
    Zdravim vsechny :)

Planuji koupi GH 2.5i a narazil jsem na tenhle inzerat: https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17598423?goFrom=list

Neco uz se mi podarilo zjistit:
    Koupenov Holandsku, tam nalitano 140 000 zbytek zde v CR, auto je majitele jedne firmy v Praze, takze asi takovy osobni sluzebak.

Co na to rikate? Pripadne byl by nekdo z Vas schopny zjistit neco vice pres VIN?

Dikec.

20. Milda6

747
    259
    63
    Fotky nic moc. Zda se potlučená Zrejmě Prahou. No nevím služebák z Prahy?
    Snad to netrapil jen po městě.

Sdílet tuto stránku