• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Za kolik jezdíš chlape ve městě?Já to hodně drcám cca 4-5 km za studena a mám to nějakých 10.5 l. Ale tímto stylem si myslím,že nejde jezdit jiným autem o moc míň. Ale za to svezení to stojí :)
Ja to mam stejne.. Mazda 5, 2.0i a cukam po meste na studeno a 5km do prace a spotreba 9-10l/100... Delsi trasou to pak srazim na standart..
 
Zdravim vsechny :)

Planuji koupi GH 2.5i a narazil jsem na tenhle inzerat: https://www.sauto.cz/osobni/detail/mazda/6/17598423?goFrom=list

Neco uz se mi podarilo zjistit:
Koupenov Holandsku, tam nalitano 140 000 zbytek zde v CR, auto je majitele jedne firmy v Praze, takze asi takovy osobni sluzebak.

Co na to rikate? Pripadne byl by nekdo z Vas schopny zjistit neco vice pres VIN?

Dikec.
Interiér se mi zdá z těch bídných foto zachovalý, karosérie nedokážu posoudit, serviska pravidelně po 20000 vyplněna do 120755 (8. 10. 2014), u nás to do autorizovaného servisu nezajelo.
 
Ahoj, pěkné auto, moje dvojče ;)


Panové nevíte o této Mazdě?
https://www.tipcars.com/mazda-6/kombi/benzin/mazda-6-2-0-sport-exclusive-16104674.html

Vinko: JMZGY19F251190679

Vyrobeno 4.9.2004,verze před FL,cena 14-ti letého auta vysoká

Tak jsem se tam byl podívat. Výlet do Pardubic, proč ne....

Autobazar naprostej masakr z dvou tak 30 let starých unimobuňek, nepochopil jsem nejvic a dost se zasmál...

K autu...
Až do teď kompletní historie u Mazdy v Německu, veškeré doklady ok, včetně Tüv na kola a Eibach přímo k vinku této Mazdy. 2x klíč, dovoz D...

Na oko zachovalá, neomlácená, interiér krásnej, výbava funkční...

V roce 2010 v Mazdě nové prahy, lemy, zadní vrata a 2x zadní dveře. Od všeho doklady...

Po zvednutí teď, když jsem vzal na pomoc šroubovák, tak oba prahy mrtvé. Ze vnitř to valí ven. Lemy zatím ok. Levý přední blatník a vnitřní hrana 5. dveří začíná puchýřovatět ze předu.... shit...
Utrženej úchyt zadního tlumiče výfuku...

Přední brzdy ko. Desky nejsou a kotouče mají hranu a jsou vyrezlé. Stojí tam min. půl roku...
Spojka brzo mrtvá, zabírá u konce, geometri v prdeli. Sežraná púlka tlum. mat. v motoru.
K autu nejsou zimní...

Jinak motor přede nádherně, olej v něm byl, podvozek se zdál ok...

Bazarník se zastavil na 100 000,- nevzal bych ani za 90...
Aktuální servis po koupi počítám tak 30...

Pěkné auto to mohlo být, škoda, hledáme dál....
 
Tam jsem ji taky nasel, jen jsem myslel, ze ji mezitim uz privezli. Zaujal me i cenovy rozdil mezi tema dvema nabidkama. O to vic, ze v tom musi byt schovana jeste provize pro toho kdo to privezl. Kdyby mela o 50 mene najeto, tak po ni skocim. I kdyz teda skoda ze nema bezklicek a chybi i par dalsich informaci (parkovaci senzory?).
 
Zdravím, plánuji koupi nového auta , po tom co mi umřela moje honda Accord 6g a zhlédl jsem se v Mazdě 6,
co říkáte na tenhle kus, do konce týdne se na něj jedu podívat?
https://www.tipcars.com/mazda-6/kombi/benzin/mazda-6-2-0i-16v-108kw-active-xenon-38040435.html
VIN: JMZGY19F671455087
Je to prý dotáhlé z německa.

Ještě dotaz, má mazda nějaké specifika co se týká montáže tažného zařízení ?
Mohl by ji někdo porovnat co se týká prostoru pro řidiče s Accordem 6g při dlouhodobějším používání? zatím sem v nich jen krátce seděl a dobrý, ale vím že u accordu mi začal vadit středový tunel až po pár desítkách kilometrů.
Má cenu to hnát do servisu na výpis e-servisky?

Díky chlapi a doufám že se brzo stanu platným členem Mazdaklanu

Pedro
 
Ahoj všem, mohl by mi někdo pomocí s pověřením VIN? Zajimalo by mě, jestli není kradená, po totalce ci nejake šméčko. Není to úplně šestka, ale snad mi to odpustite:)

JMZKEN91600236192
 
Tak VINko se nepovedlo, ale zkusím ještě jeden dotaz:)

Co si myslíte o nájezdu km? Měli byste strach koupit šestku s najezdem blížícím se k 200.000km? Já chtěl něco okolo 120, ale to nemůžu žádnou najít. S vyšším najezdem vidím, ale trochu z toho mám strach. Nevím kolik vydrží motor, častěji asi bude problém s brzdami, tlumiči apod...

Budu rád za vaše zkušenosti.
 
Back
Top