• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Taky si říkám, že je to vysoký. Tady jsem předtím četl nižší čísla. Neřekl bych, že na to dupu extrémně. Teď mám 10,4. Ale je fakt, že jezdím dost krátký vzdálenosti, samy semafor, takže pořád rozjíždeni, jde to tím nahoru. Doufal jsem, že se to letnima kolama změní, ale je to stejný


Sent from my iPhone using Tapatalk
Ahoj ..mel jsem GG v 2,3i v automatu 122Kw a tolik mi nikdy nezrala ani pro poskakovani v Pze. Bezne okolo 8,5l kombinaci, dalnice 8,0-8,4l, mesto 9,2l az rekneme deset v zime. Jinak to doporucim auto obcas poradne projet (aspon100km a dostat ho xkrat do otacek) ale spise by ti meli napsat ostatni..co maji 2,5i MT

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Zdravím všechny,

hledám nějakou 6ku ke koupi, určitě chci nafťáka protože jezdím OV - HK a chtěl bych sáhnout po objemu 2.2.
jen nevím, který motor přesně bych měl hledat, snažím se si to tady různě pročítat, ale je toho strašně moc a jinde na internetu právě skoro nic. Nejlépe bych si zajel někde do Německa pro nějakou (třeba tuhle https://www.autoscout24.cz/nabidky/...dc3b97-180d-4a30-b642-b276d6f2023a?cldtidx=20) jelikož se jich teď budou zbavovat kvůli zákazu nafťáků o čem určitě víte.
Jak je to s těmi motory? Které přesně brát a které ne? A vyplatí se podle vás se dívat po nějakých mimo ČR?

Předem díky za váš čas a odpovědi,

Matzoch
 
Zatím nic nezakázali a když tak se budou zbavovat Euro4 a starších, což jsou auta od roku 2010 a starší.

Jinak po motorické stránce je 120kW slušný, jenom pozor na rozvodový řetěz a podložky pod vstřiky.
 
Chystám se prodat mazdu 6 combi 2006 benzin 2,0 108kW. Nabízí mi protiúčtem sotva 90 tKč. Přijde mi to málo ne?
Díky za reakce.
 
Chystám se prodat mazdu 6 combi 2006 benzin 2,0 108kW. Nabízí mi protiúčtem sotva 90 tKč. Přijde mi to málo ne?
Díky za reakce.
ASI OK vykupni Cena..vzdy zalezi na Staci,najezdu atd atd. Sam by jsi prodal treba o dvacet vyse..ale jak dlouho s tim ztratis casu..zalezi co preferujes..a jak spechas..

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Pokud se Japonců týká, příkláněl bych se k benzínu. Ale jsou i šťastlivci, kteří nemají s naftou problém
 
Pokud se Japonců týká, příkláněl bych se k benzínu. Ale jsou i šťastlivci, kteří nemají s naftou problém
Co se ojetin tyka, priklanel bych se k benzinu. Ale jsou i stastlivci kteri nemaji s naftou problem. :)
Pokud nevis jak se k tomu choval ten pred tebou, je to loterie u obojiho. Nafta je ale na spatny zachazeni nachylnejsi a opravy se pak prodrazi
 
Dá se prosím nějakou aplikací/webem zjistit podle VINka zda má M6 problém s vačkou nebo už je novější a byl odstraněn?
Díky
 
Back
Top