• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Mám šestku zatím jen půl roku, za mě zatím spokojenost.Interiér v naprostém pořádku,snad jen airbag se jednou ozval,tak pod sedačkou se problém vyřešil a co se týká mechanického stavu, tak jsem z počátku měl pocit, že mám buď tlumiče nebo péra v háji při přejezdu zpomalováku a to vyřešil Robin s doporučením jedné plechovky silkalu, no uvidíme co bude dál :)
 
Nevadí už koukám jenom po 2.5 ;)

Maximální souhals....jen kdybych měl i já loni tu trpělivost :) ale regulérně se nic pořádného 7 měsíců neukázalo...no a až přišla pátá nebo šestá top šestka 2.0 tak jsem podlehl
 
No ja bych ti dnes asi doporucil nakup auta nejen kvuli cene ...ve Svycarsku a pokud chces setrit a nevidel by jsi v tom problem (jako a ja a par ostatnich), tak si doveze auto za pulku ceny z UK

Sent from my STF-L09 using Tapatalk
 
Nějaké servery na prodej aut ve Švýcarsku? Hledám, projíždím, kontroluju vše co se dá. o_O
 
Mohl by se prosím někdo kouknout na toto Vin: JMZGHA9E601411336
Děkuji
 
Dejte ty pracky pryč !:D.Ne,ještě je auto na kamionu,přijede zítra a hned si ji jdu okouknout.Mám na ni finanční REZERVACI.
 
auto na kamionu, záloha.... to zní jako poslední klik nad tlačítkem " doplatit zbytek, to auto prostě budu mít " :D co, @Míra .. ? :D
 
auto na kamionu, záloha.... to zní jako poslední klik nad tlačítkem " doplatit zbytek, to auto prostě budu mít " :D co, @Míra .. ? :D
Mám danou VRATNOU zálohu,musí být technicky naprosto v pořádku,kosmetiku zas tak neřeším,na to to nejede.Uvidíme.Ale na takhle vybavenou Mazdu 6 jsem u nás ještě nenarazil.U Mikuše jsme projeli celou servisní historii i svolávačky.vše je absolvováno.Jen olej v převodovce asi nebyl měněn.Jinak tenhle vůz byl nedávno inzerován na Bazoši za 435 000 Kč,ale jen chvíli.myslel jsem,že ho hned někdo koupil.A hned nato se objevil v AAA.Asi majitel potřeboval ihned finanční hotovost
 
Jiří, tohle je přece auto z trochu jiné kategorie :) manuál, horší výbava, slabší motor, 2016 = po FL (lepší infotainment, odhlučnění, el.ručka,...............) a v neposlední řadě a dvě kila dražší... Taky dobrá volba, ale doporučuju si obě auta někde v bazaru projet, pročíst si tady forum, informací o Skyactiv motorech je tady víc než hromada. Přece jen se nechystáš kupovat rohlík, ale věc za půl mega ..... ,-)

Nabízím ke čtení namátkově:

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně
Auta našich členů
Společná témata
 
Myslim ze stoceni nehrozi, auto melo byt kupovane nove od dealera a tak by se dalo rict ze kilometry mohou odpovidat...ovsem dulezite je proverovat a proverovat
 
Jiří, tohle je přece auto z trochu jiné kategorie :) manuál, horší výbava, slabší motor, 2016 = po FL (lepší infotainment, odhlučnění, el.ručka,...............) a v neposlední řadě a dvě kila dražší... Taky dobrá volba, ale doporučuju si obě auta někde v bazaru projet, pročíst si tady forum, informací o Skyactiv motorech je tady víc než hromada. Přece jen se nechystáš kupovat rohlík, ale věc za půl mega ..... ,-)

Nabízím ke čtení namátkově:

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně
Auta našich členů
Společná témata


Souhlasím, kompromisy tu jsou oproti tomu ale k dobru par let a rozdíl 100km nájezdu plus záruka. Proto se ptám pokud pocitově není nijak zasadni rozdíl v 165 a 192k verzi (2,5 jsem bohužel ještě neotestoval) nemusel bych vyčkávat další měsíce než se vůbec nějaká 2,5obejví. Btw. Rozdíl výbavy bych oželel a kola by se časem sehnala. Třeba manuál mi v případě M6 třeba nevadí vůbec :)

Jinak díky za info určitě jsem neprojel vše
 
Back
Top