• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 6

Dneska jsem volal do bazaru, kde maji tu 2.5i. Bohužel už mě nějaký pán předběhnul a zítra se na ni má jet podívat. Tak se uvidí jestli si ji odveze.

Jinak k té 2.0i DISI tvvrdíte tankovat lepší benzín. Jak ale poznáte lepší benzín, když se u nás přidává do paliva biosložka?

Odesláno z mého Lenovo Z90a40 pomocí Tapatalk
 
Neni to zase tak dramaticke, zkousne to v pohode i beznou 95, spise se vyhnout pochybnym pumpam. Kdyz chces mit klid, tak Vervu 100 nebo jine premiove benziny, nebo klasiku 95 + aditivum.
 
Zdravím, může někdo ověřit tento vin.kod, nebo jak zjistit historiji vozidla atd. dá se vše najít na iternetu?
Poraďte, diky.
JMZGJ596611190423
 
Nejvíc zjistíš přes autorizák. Zadarmo.Na netu nezjistiš garanční prohlídky. Max. rok vyroby
Nebo jsou servery kde za to zaplatíš.
 
Díky všem za rady a tipy. Včera jsme se byli podívat na budoucí povoz a tak nás překvapil, že jsme museli složit zálohu. Ještě čekáme na vyčištění interiéru a v úterý s mechanikem pro ni.

Můžete mi ještě poradit, čemu se vyhnout, pokud má motor řetěz?
 
2.5i :) Po svezení to byla jasná volba. Byl jsem úplně překvapen, jak to hezky jede. Můžeš to jen lechtat a když na to člověk šlápne... no jeje. Vypadala krásně, jen měla špinavou stropnici, místy interiér a podřenou trochu řidičovu sedačku (nejspíše od nějakého cvoku na kalhotách). Auto prodejce nechá vyčistit a za sedačku poskytl menší slevu.
 
Ta 2,5 je boží,to DISI mi nepřipomíná ani motor z Mazdy,jako jo,jede to,ale ten hlad po otáčkách mi tam chybí.To lépe jede 2,0 MZR.Vlastní zkušenost
 
Nazdar hosi , mam DISI, jak pisete, na zavodeni to neni ale kde u nas se taky po nasich cestach da poradne pridupat na plyn. Byl jsem v nemecku a tam od 150... a dal jede krasne....
Kdyz jsme si auto kupovali tak byla priorita...kombik(v zime sklopim zadni sedacku a lyze(bezky) uplne v pohode...dale benzin a od roku 2010 nahoru...
Jezdim vetsinou po Praze cca 70% zbytek cesty na Ostravsko + vylety... spotreba 7.5 L
Za me spokojenost...
 
DISI oproti starsimu MZR ma trochu jiny zvukovy projev, ale kdybys je postavil vedle sebe, maji zrychleni uplne stejne, coz dokazuji i parametry. Navic pokud chce nekdo facelift a 2.0, jina cesta nez DISI neni. Ja jsem spokojen, da se jezdit velmi svizne, ale musi se drzet pod krkem. Samozrejme top motor je 2.5, ale narazil jsem na super kus s DISI a nepremyslel ani minutu. V dnesni dobe preturbenych motoru uz skoro kazdemu prijde atmosfera leniva, ale je to jen subjektivni dojem vetsinou.
 
Nazdar hosi , mam DISI, jak pisete, na zavodeni to neni ale kde u nas se taky po nasich cestach da poradne pridupat na plyn. Byl jsem v nemecku a tam od 150... a dal jede krasne....
Kdyz jsme si auto kupovali tak byla priorita...kombik(v zime sklopim zadni sedacku a lyze(bezky) uplne v pohode...dale benzin a od roku 2010 nahoru...
Jezdim vetsinou po Praze cca 70% zbytek cesty na Ostravsko + vylety... spotreba 7.5 L
Za me spokojenost...
Opak je pravdou. liftback je delší jak kombi. Takže koupit kombi kvůli lyžím.no nevím. ;)
Na rovince a bez větru každý auto pojede pěkně.
Ale jak přijde kopec,špatné počasí. :confused:
Tak 2,5 se směje.
 
Back
Top