1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Ahoj Host,

dovolte nám předem několik poznámek k problematice ochrany osobních údajů na těchto stránkách. Veškeré osobní údaje, které zpracováváme a které jsou uživatelem zadávány při registraci, spadají pod oprávněný zájem - údaje jsou nutné k provozu internetového fóra a k věkovému omezení jeho uživatelů (nad 13 let). Zpracovávané osobní údaje lze kdykoliv odstranit pomocí funkce Odstranit účet. Mimo osobních údajů zadávaných při registraci zpracováváme (a periodicky odstraňujeme) IP adresy příchozích návštěvníků formou logů. Tyto de facto technické údaje jsou nezbytné pro diagnostiku, vyhledávání možných bezpečnostních incidentů atp. a taktéž spadají pod oprávněný zájem. Jiné osobní údaje nezpracováváme, ani nevyžadujeme.

nákup ojeté MX5

Diskuzi v 'Mazda MX-5' zahájil hustodrak, 13. 7. 2018.

1. hustodrak

hustodrak nový člen

1
    0
    1
    Ahoj, pokukávám po MX-5 NC, tak jsem se tady registroval, abych načerpal nějaké ty rozumy.. projíždím inzerci a bazary a hledám tu pravou kandidátku. Co říkáte na tuhle? https://www.mazdazlin.cz/car/mazda-mx-5-2005/
    Nebo mám rovnou hledat dvoulitry? doteď jsem v žádne mx-5 nejel, ale tuším, že to bude pro mě jak dělané. díky za tipy, ondřej

2. marabu

marabu člen KLANu

91
    17
    8
    Ahoj, osobne jsem teda NC-ckem nikdy nejel, jen mnoha NBckama..
    Co jsem slysel, tak kdyz uz NC, tak lepsi 2litr. A obecne ze NC tak nesedi a neni tak ovladatelna jako NB. Ale srovnani nemam.
    Jinak interier NC je krasnej, je to uz "luxusni" auto, NB (a NA) jsou takovy punkovejsi, NA teda uplne. Ma jen to co potrebuje mit.
    Ani se mi vzhedove NC nelibi, ale jen proto, jak je vysoka, ale to je spis muj problem :)
    Hodne ale urcite zalezi, co od toho auta cekas. Jestli kochaci vikendovka, sviznejsi okresky, okruhy... ?!
    Doporucuju urco oboje vyzkouset, porovnat a az pak koupit.
    NB Ti muzu pujcit, at si to vyzkousis, zkus si nekde pujcit i NC (tu ja nemam:D) a uvidis :) Chce to v klidu vybirat, nez neco koupit a pak zjistit ze chces neco jineho... Pak to budes dlouho prodavat-nebo prodas zbytecne za nizsi cenu.
    Uvidis, az se Ti vyjadri nekdo s NC-ckem, posilej linky cos nasel a v klidu vybirej. Tu cos poslal mi prijde za celkem rozumny penize, dano asi hlavne najezdem, hloubeji jsem ji ale nezkoumal.
    Osobne bych si ji ale asi nechal dovest... ale vse ma sva pro i proti :)
    F.

3. Míra

Míra výkonný člen KLANu

310
    128
    43
    Můj synek rakkin má už druhou MX 5,první NB 1,6 a ted NC 1,8.A mohu zodpovědně říct,že ten motor je fakt boží.Krásně se sbírá do otáček a výborně se cítí i u omezovače.Jediná nevýhoda je jen 5-ti kvalt.Modely před Fl se trošku více naklánějí,řešil to výměnou pružin.Auto je silně návykové,sedačky jsou dobré,interiér vypadá luxusně.

4. Rakkin

Rakkin výkonný člen KLANu

75
    117
    33
    Já osobně mohu NC jen doporučit...ovšem..až po úpravě podvozku (snížení) . Měl jsem NB 1.6. Auto skvělé, perfektní motokára. Ale miluju cestování po Evropě v roadsteru a NB...je spíš na nějaké srazy, okruhy a na ladění výkonu turbem atd. Proto jsem si koupil NC. Nicméně, po koupi jsem byl hodně rozčarovanej. Podvozek se nakláněl, hodně se mi stýzkalo po NB. Později jsem ale NC snížil a konečně to bylo to pravé ořechové!!!! Auto prostorné, bezpečné, modernější a po snížení i hezké. A hlavně!!! Tvrdost se skoro vůbec nezměnila. Auto je pořád podvozkově velmi příjemné po té úpravě (snížení - 35mm) ...

Motor 1.8 ti bude bohatě stačit. Krásně se sbírá od spodu, táhne velmi dobře, nemám k tomu motoru jednu výtku. Spotřebu očekávej okolo 7-8 L.

Kdyby jsi měl jakékoliv dotazy, neváhej napsat! :)

5. Rakkin

Rakkin výkonný člen KLANu

75
    117
    33
    jo a hlavně už to nehnije!!!! :D

Sdílet tuto stránku