• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Napojení mobilního klienta Tapatalk je plně implementováno

shr3k

správce
Člen týmu
6 145
Dnes byla plně implementována služba Tapatalk, která doufám bude pracovat, jak má. Díky patří Bobovi za návrh a inspiraci.
 
Forum mi při napsání příspěvku (na PC) vyhazuje nějakou chybu (podle textu zřejmě spojitou s tapatalkem) , ale příspěvek se ve skutečnosti postne i když to vypadá, že ne.
 
Už jsem viděl. Nechápu, jak mohou Tapatalkáři ten kód pustit ven, snad opraveno.
 
Forum mi při napsání příspěvku (na PC) vyhazuje nějakou chybu (podle textu zřejmě spojitou s tapatalkem) , ale příspěvek se ve skutečnosti postne i když to vypadá, že ne.

tiež sa mi dnes stalo presne to isté
 
Nejsem kamarád s mým telefonem, ale asi to funguje
 
Taky sem to tak měl,ale dá se to změnit,neptej se mě jak,ja to udělal nějak na haluz :)
 
Aby chodilo push upozornění, je třeba být zaregistrovaný na Tapatalku a potvrdit e-mail od nich...
 
celý dnešek mi Tapatalk neukazuje správný počet upozornění, ukazuje bud nic anebo pět i když je tam jen jedno upozornění... chyba v jablečném zázraku, nebo vám to dělá taky ? :)
 
Právě byl po dlouhé době proveden upgrade na nejnovější verzi Tapatalk pluginu, tak doufám, že je vše ✅, případně ne horší než předtím.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
 
Back
Top