• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Napojení mobilního klienta Tapatalk je plně implementováno

za mě asi funguje vše stejně. Uvítal bych, kdyby přečtené topicy na TT se označily i na webu jako přečtené... jde to ?
 
funguje vám dnes odpoledne/večer Tapatalk s MazdaKLANem ? Od dnešního odpoledne mi chodí na TT všechny notifikace, ale ...

IMG_0371.PNG
 
mno ale když jsem zkusil Mazdaklan pres mobilni Safari i Chrome BEZ prihlaseni, hlasilo to taky bludy. Teprve po prihlaseni OK
 
Mrknu jestli nejsou v logu nějaké chyby.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
 
Funguje vam na tapatalku sdileni a stazeni obrazku ? Me teda ne a uz to nejakou dobu trva

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
b496eaf8958450477c973045049ddc55.jpg Tapatalk to nahrává na svůj server.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
 
funguje Vám Tapatalk? Od 24.7. se mi zobrazuje jen počet nepřečtených zpráv, ale SLOŽKA subscription je neukáže ...
 
Mně na Z1 Compact taky bez problémů.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
 
Zajimavy je, ze notifikace chodi a kdyz otevru zpravu z notifikace na displeji, tak tam ta zprava je.....

054ed43f3d5744cd0d4a5fdff8fcf1c5.jpg


Odesláno z Jablotronu
 
Upgradoval jsem i plugin a napojení na Tapatalk, tak doufám, že vše funguje.

Odesláno z mého D5503 pomocí Tapatalk
 
Jeden problém

Když nápisu příspěvek přes tapatalk, nelze ho editovat, přesněji to hodí error. Když se přepnu na web,ze ho zedituji, jsem to sice já, ale tváři se to jako jiný uživatel dle nabídek u příspěvku.

Hod na to oko jak bude chvilka. Díky.
 
Je to jedno. Chyba je vždy. Když už se dostanu do textu pro editace, při uložení to řve ze to nejsem já. Error.
 
Back
Top