• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naši domácí mazlíčci

Je to Ara Ararauna. A ano, jejich zobák dokáže způsobit vážné zranění.;). Ochočení ptáci max. štípnou nebo se oženou.
 
Tak já se taky přidám.

Náš hafan - Niki - kříženec labradora s ?? Miluje skákání, aportování míčků a buřty....:)
Máme ho už dva roky, původní majitel ho bezcitně vyhodil z auta a nechal na pospas osudu. Mamka jela zrovna z obchodu, jak se to stalo, a pes se k ní přidal a už u nás zůstal.
DSC_1569a.JPG Niki 5a.JPG Niki 3a.JPGDSC_3068a.JPGDSC_3065a.jpg

A opřence máme taky, stavějí se mnou lodičky...:)
3.jpg 1.jpg
 
Tady je můj mazel v době kdy byl ještě plně fit (cca. 3 roky zpátky). :)
V dnešní době má už 17 let a taky bohužel řadu zdravotních problémů (špatný srdíčko, špatný ledviny), takže je u mamy a ta se o něj stará.
Resp. on byl vždy u mamy, k nám chodil na prázdniny na hlídání když mama v létě jeli na dovolenou nebo tak.
Nejlepší a zároveň nejhorší na něm bylo že si dokázal sám otevřít dveře (2x nám utekl, naštěstí jen po paneláku).
Pokaždé když viděl že někdo přišel nebo odešel (že se prostě otevřeli dveře), tak nenápadně pak zkoušel skákat na kliku, jestli se dveře neotevřou.
Proto je v naší rodině zvyk zamykat pokaždé dveře. :D
 

Přílohy

  • IMG_20151004_141302.jpg
    IMG_20151004_141302.jpg
    510,3 KB · Zobrazení: 28
  • IMG_20151009_132157.jpg
    IMG_20151009_132157.jpg
    468,3 KB · Zobrazení: 28
Poslední úprava:
Také přispěji, neboť celý můj život provází psi. Na první fotce je první společný pejsek, kterého jsme si pořídili tehdy s přítelkyní, dnes manželkou, labradorka Eny. Bohužel nebylo nám dopřáno a loni v lednu jsem jí musel nechat uspat a to jí bylo jen 9 let. Na dalším obrázku je Daisy Gold Iron Ravine, ale voláme na ní také Eny, která vyplnila vzniklou prázdnotu. Škoda, že se nepotkaly... 2012-11-25 12.33.49.jpgIMG_20160323_161003.jpg
 
Mam dotaz ohledne meho cerneho kocoura ktery mi zmizel,zatoulal se,byl srazen autem...? 9.6.2017 jsem vypustil rano jako obvykle sveho asi rocniho a naky mesic navic nekastrovaneho kocourka ven a jel jsem do Prahy na vikend. Co mi rodice rekli tak uz se v ten den nevratil i kdyz pokazde se vracel a na vecer sel do baraku spat. Takze otazka pro majitele nekastrovanych kocek,jak dlouho muze trvat nez se treba kocour vrati ze sex mise? Je to uz tyden co je pryc tak uz ho pomalu zapijim ze ho asi nekdo srazil...
 
Mam dotaz ohledne meho cerneho kocoura ktery mi zmizel,zatoulal se,byl srazen autem...? 9.6.2017 jsem vypustil rano jako obvykle sveho asi rocniho a naky mesic navic nekastrovaneho kocourka ven a jel jsem do Prahy na vikend. Co mi rodice rekli tak uz se v ten den nevratil i kdyz pokazde se vracel a na vecer sel do baraku spat. Takze otazka pro majitele nekastrovanych kocek,jak dlouho muze trvat nez se treba kocour vrati ze sex mise? Je to uz tyden co je pryc tak uz ho pomalu zapijim ze ho asi nekdo srazil...
Těžko říct, může se toulat klidně i týden. Hormony jsou sviňa :D Mým rodičům se tak vrátil kocour po 4 dnech vyhublý na kost, buď byl někde omylem zavřený nebo v tom byly námluvy :) Jako můžeš zkusit projít okolí nebo se poptat, vyvěsit leták. Taky je možné, že si ho někdo mohl vzít s tím, že ho považoval za toulavého. Těžko říct, každopádně chápu tu bolest a beznaděj...Snad to dobře dopadne;)
 
Těžko říct, může se toulat klidně i týden. Hormony jsou sviňa :D Mým rodičům se tak vrátil kocour po 4 dnech vyhublý na kost, buď byl někde omylem zavřený nebo v tom byly námluvy :) Jako můžeš zkusit projít okolí nebo se poptat, vyvěsit leták. Taky je možné, že si ho někdo mohl vzít s tím, že ho považoval za toulavého. Těžko říct, každopádně chápu tu bolest a beznaděj...Snad to dobře dopadne;)
Jako okoli jsem uz projel hodne pomalu (je pravda ze neprosel) asi 3x a nepotkal jsem jedinou kocku coz je docela zvlastni...No aspon vim ze jsem ho mel vykastrovat i kdyz jsem nechtel...Mam jeste jednoho a ten je kastrovany a ten je porad nekde blizko at se deje co se deje a to uz ma asi 5 let.
 
Jako okoli jsem uz projel hodne pomalu (je pravda ze neprosel) asi 3x a nepotkal jsem jedinou kocku coz je docela zvlastni...No aspon vim ze jsem ho mel vykastrovat i kdyz jsem nechtel...Mam jeste jednoho a ten je kastrovany a ten je porad nekde blizko at se deje co se deje a to uz ma asi 5 let.
Projdi okolí určitě ještě pěšky, ať víš na čem jsi a máš pak v sobě jasno, že jsi pro jeho nalezení udělal maximum. Kocouři jsou nezmaři, u venkovních je ta kastrace fakt na místě. A u bytových nutnost skrz značkování.
 
Projdi okolí určitě ještě pěšky, ať víš na čem jsi a máš pak v sobě jasno, že jsi pro jeho nalezení udělal maximum. Kocouři jsou nezmaři, u venkovních je ta kastrace fakt na místě. A u bytových nutnost skrz značkování.
No uvidime dam tomu jeste tyden ale uz s nim moc nepocitam i kdyz lide na netu pisou ze se vratil i po roce...Pokud se nahodou ukaze tak pujde pod kudlu.
 
Bohuzel s timhle jako clovek milujici kocky neporadim. My jsme meli domaciho/posteloveho mazla, bohuzel uz mel 17 let a odesel. A jak rika @anda22 byl kastrovany, protoze u bytoveho je to nutnost. Babicka ma taky kocoura ja mu rikam Cernoch protoze je celej cernej :D nechala ho taky kastrovat a pravidelne se vraci domu a docela casto se drzi kolem domu, protoze ho terorizuje jinej kocour. Ma tak nejak 2 roky.
Pokud ten tvuj neni kastrovanej tak je dost mozny, ze ho zavolala priroda a sel za nejakou kockou.
 
Pre všetkých, čo milujú psov dávam do pozornosti film ,,Dogs purpose". Fakt zaujímavé! Psí duše asi po česky.
 
Jen abych to uzavrel ,tak certik se do dneska nevratil,coz uz sou asi 2 a pul mesice ,takze uz to ma asi za sebou :(
 
Back
Top