• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naši domácí mazlíčci

Mame doma podobnyho gaucovyho zabijaka, je to krapet vytunenej york s 2,5 kg zive vahy :) 3dbf82adb37c1212eb5e307ecb77ba95.jpg

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
kurňa, samej chlap jak hora a všichni mají takovéhle "lizpiče" :D
kémo to je tak, když mají doma buchty přesilu a ty chceš mít pokoj :) já to stvoření přivezl a tak nějak se respektujeme, to že si budeme hrát venku s balonkem nebo chodit sami dva společně na procházky s vodítkem už trhač ví, že ode chtít nemůže. naštěstí to pochopily i moje děvčata. jo a boudu na zahradě pro psa co umí zaštěkat už mám připravenou, jen není čas si něco takového pořídit, páč bych se mu nemohl zatím věnovat tak, jak bych sám chtěl...

ps: zkus doma Emičce zakázat dárek k narozeninám, když na tebe hodí ty dětská očíčka, co dcerušky na táty moooc dobře umí... já to nedal :)
 
kdybych bydlel v baráku, psa mám. Do bytu už psisko nikdy nechci. Takže očička neočička, to víš že to občas zkouší ,-)
 
Ciste nahodou nekdo nejaky kontakt na chovatele Kurilskych Bobtailu? Celkove me tato kocka velmi zaujala ale neni moc rozsirena,takze at googluju jak chcu tak sem nic moc o prodeji nenasel.
 
jsem si právě rozšířil obzory, doted jsem byl přesvědčený, že bobtail je jen pes :)

800full-my-profile.jpg
 
Tady jsem si nebyl jistý,jak na tom byli zrovna on i ona :)
 

Přílohy

  • IMG_20170412_164930.jpg
    IMG_20170412_164930.jpg
    1,2 MB · Zobrazení: 26
Kdyby ta krysa nemela oci a tu pacicku tak to skoro vypada jak kdyby to bylo jen zbarveni kozichu :) Mimochodem co to je za rasu pejska? Kazdopadne fesak ;)
 
No byli z toho malinko na jiné koleji oba,ale zvládli to naše týrání oba statečně :) Hafan je Border Kolie..Kdo nehledá hlídače,ale kamaráda pro každého,kdo vás navštíví je to ta nejlepší volba :)
 
No byli z toho malinko na jiné koleji oba,ale zvládli to naše týrání oba statečně :) Hafan je Border Kolie..Kdo nehledá hlídače,ale kamaráda pro každého,kdo vás navštíví je to ta nejlepší volba :)

myslis, ze by nevystartovala pokud by se ji nekdo nelibil? Nejsou blby... a borderky uz vubec ne.
 
Back
Top