• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nastavení zvukového signálu při odemknutí a zamknutí vozu u CX-3

Tomik CX3

člen KLANu
32
Má prosím někdo aktivní zvuk.signál při odemknutí a zamknutí vozidla? Nějak z toho návodu nejsem chytřejší :confused: Jen mi stačí potvrdit, jestli to jde a nebo ne, díky ;)
 
Určitě jsem akustický signál na nových mazdách při odemknutí/zamknutí slyšel, takže to jde. Teda určitě u bez klíčkového systému. Někdo určitě potvrdí ;)
 
Jediné co nemohu najít,tak volbu nastavení zvuku na panelu :( Jako by to tam chybělo podle návodu :D Asi budu muset počkat ma březen a garančku....
 
Ted nevim, zda jsem to pochopil. Ale v manualu CX-3 je to nastaveni popsane na strane 9-15.

Vozidlo > Systém inteligentního dálkového ovládání centrálního zamykání (strana 3-9) > Hlasitost zvukového signálu při zamčení/odemčení

Ale u Attraction bez bezklicoveho odemykani nevim, zda je tam tato volba

http://www.mazda.cz/handlers/TwedlePdfDownload.ashx?u=/media/mazda/8fa78_CX-3_Návod_k_obsluze_8FF9-EE-16C-CZ_OM.pdf&f=CX-3_Návod_k_obsluze_8FF9-EE-16C-CZ_OM.pdf
Ano pochopil Jen to nastavení zvuku nemám na tom středovém panelu.
 
Ahoj mam cx3 revolution a mam zvukovy signal zapnuty a funguje to. Muzu potvrdit. Kdyz se auto zamce pipne jednou pri otevreni dvakrat
 
Ja som si dal dodatočne namontovať originalny alarm Mazda a zvukový signál nie je ..asi to bude treba aktivovať niekde v riadiacej jednotke (neviem naisto len tipujem )
 
Má prosím někdo aktivní zvuk.signál při odemknutí a zamknutí vozidla? Nějak z toho návodu nejsem chytřejší :confused: Jen mi stačí potvrdit, jestli to jde a nebo ne, díky ;)
Mám stejný problém, zkoušela jsem nastavení podle manuálu, ale nic...potřebuji polopatický návod :rolleyes: díky
 
No v řídící jednotce SSU je možnost zapnutí/vypnutí "Keyless Lock Beep Volume" sub-menu in "Settings" - "Vehicle" - "Door Lock" menu: 0 - Enable / 1 - Disable"
Očividně to je pouze pokud máte bezklíčové odemykání...
 
No v řídící jednotce SSU je možnost zapnutí/vypnutí "Keyless Lock Beep Volume" sub-menu in "Settings" - "Vehicle" - "Door Lock" menu: 0 - Enable / 1 - Disable"
Očividně to je pouze pokud máte bezklíčové odemykání...
Ostáva mi pípať ústami :D:D:D
 
Bez "systému inteligentního dálkového ovládání centrálního zamykání" není pípání. ;)
 
Zamykám dálkovým ovladačem/startovací kartou, mám výbavu Challenge. To není dost inteligentní systém? ;)
 
Back
Top