• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naturalovy reference leštění / Vosk od Doris

Mám s prací Naturala/voskem od Doris:

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    64
budeš koukat, jak máš krásný auto, až z tý barvy vyleze na sluníčku ten třpytivej pigment
Ja už som to trochu videl. Keď Robin ledkoval, tak zároveň na malom kúsku ukazoval, čo tie prípravky dokážu. Preto mám teraz fľakatú palubovku pred spolujazdcom. :D
 
Velice mne těší, že jste spokojeni a že Vám moje vosky i další přípravky pomáhají v kvalitní péči o autíčka. Vážím si zpětné vazby a také mi pomáhají náměty, které mi dáváte. Snažím se kvalitu svých produktů i služeb stále zlepšovat.


@hippo71 : Je to skvělé, odvedl jste parádní práci. Mám radost, že se Vám to tak povedlo. Děkuji za reference a krásnou fotodokumentaci.
A to ještě uvidíte, jak se ten lak bude nadále zlepšovat s dalšími aplikacemi vosku. Taktéž i další ošetřené materiály. No a detailer můžete použít na uzavření povrchu po navoskování, takže klidně po umytí ho naneste na stávající vrstvu vosku, a nebo s tím můžete umocnit vzhled a hydrofobní efekt třeba po půl roce od voskování. Je to hodně užitečný pomocník.

@Natural: Už se také moc těšíme, jak nám vyfešákuješ M6, ty LEDky jsou prostě úplně jiný level. Jsme moc spokojeni se zpátečkami a budeme v tom vylepšování pokračovat dál. Brzy na viděnou. ;)
 
ale ten pocit radosti z naleštěného auta 2x v roce je k nezaplacení :) zrovna jsem se díval na fotky po leštění mojí GH a už se na to zase těším!
akorád tě pak nas... když je to zase za chvilku zajebaný. já voskoval obě auta minulý víkend a to i interiér. no vypadaly obě jak nové. po týdnu to ovšem vypadá jinak, kor když se táhneš v koloně v dešti za někym... a pak to všechno uschne. já si pak vždycky říkám, no hlavně že to je ošetřený víc hold nenaděláš
 
přesně tak... chvilka sláva a krásy, když je to čistý a pak dobrej pocit z ošetřený káry ...
 
akorád tě pak nas... když je to zase za chvilku zajebaný. já voskoval obě auta minulý víkend a to i interiér. no vypadaly obě jak nové. po týdnu to ovšem vypadá jinak, kor když se táhneš v koloně v dešti za někym... a pak to všechno uschne. já si pak vždycky říkám, no hlavně že to je ošetřený víc hold nenaděláš
přesně tak, dnes ráno do práce za kamionem okolo kamenolomu, a je po lesku
 
Mno já teda oceňuju i to, že mytí navoskovaný káry jde potom jedna radost, jen wapka + hadřík/ručník a jde to krásně dolů - a ty elektrony! jak to z toho krásně leze když je to navoskovaný, to je prostě parádička! :)
 
tak na kola jsem zvědavý nejvíc, protože to byla docela velká pakárna je mýt, a to jsem tedy musel použít chemii, předpokládám, že naposled
 
Poslední úprava:
Po úspěšném prvním setkání jsme si já a @Natural dali další dostaveníčko. :) Robin si vzal do práce manželčino černé Polo, které snad ještě tento rok nahradí červená CX3. Výsledek práce opět bez špičkový. Černá perleť dostala nádherný hluboký lesk, jaký si nepamatuji ani u nového auta. Jedna fotka to trochu ukazuje. Uznávám, že to nejde úplně relevantně porovnat, ale auto teď až nepřirozeně zrcadlí okolí. :) No a na poslední fotce se Robin ještě teď směje mé představě, že jsem si chtěl nechat Mazdu znovu přeleštit už po třech týdnech. Stačila WAPka, pár kýblů vlažné vody a auto jakoby vyjelo z ženevského salonu - záměrně nepíšu z prodejny, protože takhle moc se tehdy nelesklo.

Takže znovu velké díky a trochu omluva za to, že jsem měl dnes hafo práce a nepokecali jsme tak moc, jako posledně. Snad se nevidíme naposledy. Pár dalších adeptů na leštění tu už stejně čeká. Asi by sis tady měl fakt zřídit pobočku. :D

01.jpg 02.jpg 03.jpg
 
Robinova práce je vždy precizní a hlavně to dělá s náležitou péči a také srdíčkem. Je radost s ním spolupracovat. Naše M6 má zase díky Robinovi parádně osvětlený celý interiér i SPZ + další prvky velice efektními LED. To bílé světlo je výrazný posun k lepšímu, nemůžeme se na to vynadívat. Moc se nám to líbí a děkujeme, Robine, jsi skvělý!

D+J
 
Jojo, spolupráce s Robinem byla i pro mě na velké úrovni. Leštění mě teprve čeká, snad v květnu budu mít konečně čas...
 
Ty Robinovy ledky na mém GH mám víc než půl roku a jsem nadmíru spokojen.Včera se Robin stavil i u mě,dovezl mi objednaný textil,za což mu moooc děkuji. Probrali jsme všechna témata ohledně našich mazlíčků,Robin prohlédl čerstvě koupenou Rakkinovu MX5.Diskuse nebrala konce,ale museli jsme skončit,nebot ho čekala ještě cesta k Doris.Její vosky používám už dlouho a od té doby jsem nekoupil nic jiného.Teď mám pro ni novou výzvu,co na skládací střechu na tu MX 5.Vypadá až neskutečně dobře,nevěřím,že má 17 let.Tak co Dorisko doporučíš?
 
Ahoj Mirku,

jsem ráda, že jsi spokojen. Letos jsem navíc sortiment rozšířila o detailer/sealant a je to taky príma věcička, kterou Ti ráda ukážu, jak k nám přijedeš.

Co se týče údržby střechy na cabriu, tak tam existuje celá řada přípravků, něco například zde - musím ale říci, že osobní zkušenosti nemám, takže by mohl poreferovat někdo další:

http://www.cabrio-shop.cz/udrzba-strechy.htm

Já osobně bych sáhla spíše po něčem na nanobázi, mám s tím dlouholeté pozitivní zkušenosti při péči o lak a další materiály na autech. Na cabriu by se to mohlo rovněž osvědčit:

https://www.nano-concept.cz/textil-a-kuze/

MX-5ky jsou hodně atraktivní, já tomu říkám kočkolapy. Mazda prostě vládne designu.:cool:
 
Letos jsem navíc sortiment rozšířila o detailer/sealant a je to taky príma věcička, kterou Ti ráda ukážu, jak k nám přijedeš.
Ahoj Doris. ;)
Jej, nový sortiment jo? Tak to bych se taky rád stavil na kukačku kdyby to bylo možné. :)
 
Back
Top