• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naturalovy reference leštění / Vosk od Doris

Mám s prací Naturala/voskem od Doris:

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    64
Dnes proběhlo voskování naší CX3.Opět byla svěřena do péče mistra @Natural.Vše proběhlo jako vždy,pokec,pečlivost.Ta pečlivost byla až moc pečlivá;)
@Natural se rozhod voskovat i pod spz 005.jpg a tak jsem toho využil a společně jsme namontovali tu naši :)011.jpg
A ukázka po voskování :):)
007.jpg
 
Díky za super CX-3 víkend :D Jsem rád, že spokojenost a bylo velkou radostí pracovat na takových krasavicích ;) Těším se na další mazdičky :)
 
Tak konečně tento víkend vyšlo počasí a po cca šesti hodinách tvrdé práce je výsledek na světě. Nejvíce mne překvapila aktuální jemnost laku, kdy jen pří vzití za kliku je to obrovský rozdíl :)
 

Přílohy

  • 1.jpg
    1.jpg
    712,7 KB · Zobrazení: 66
  • 2.jpg
    2.jpg
    774,8 KB · Zobrazení: 69
  • 3.jpg
    3.jpg
    1 011,7 KB · Zobrazení: 65
  • 4.jpg
    4.jpg
    1,1 MB · Zobrazení: 68
Skvělé výsledky!! Jste moc šikovní. Velice si vážím Vaší zpětné vazby a těší mne, že jste spokojeni.

Ano, hebkost laku po pečlivé aplikaci vosku je markantní; extrémně hladký povrch je jednou z hlavních předností mého vosku.
Pěkně to je vidět na videu, které vytvořil Robin:
Jak víte, používám přípravky na bázi nanotechnologie, takže vosk zaplní i ty nejmenší póry a škvíry v laku a vytvoří na povrchu velice odolný a hladký film, který odpuzuje nečistoty i vodu, takže se auto snadno umývá a do určité míry je taktový povrch odolnější před poškozením od kamínků, které mají tendenci se po hladkém povrchu spíše sklouznout - pochopitelně závisí to i na úhlu nárazu.


Nutno podotknout, že onen "vosk" je přesněji řečeno směs; ta je tvořená sedmi složkami, přičemž složení směsi vždy odpovídá typu a stavu laku, pro který ji připravuji. Kromě dlouhodobé konzervace umožňuje i účinné vyčištění=dekontaminaci a také leštění laku šetrnou cestou + umí krásně zvýraznit barevný pigment a hloubku lesku. Zkráceně to však nazývám "vosk".:)
 
Hodně pěkný GH, to křídlo ti tiše závidím :D
Originální křídlo má momentálně na skladě @Moriarty , kdyby zájem přetrvával :) Já pro změnu závidím tu originální odtrhovou hranu :D
Když jsem tohle kombo viděl osobně, tak jsem čučel, že se všechno na páté dveře vešlo a naznali jsme, že bývalý majitel byl fajnšmekr :)

Tak po dnešním lehkém Ostravském deštíku.. :)
Nádherná práce ;)
Taky mám rád deštíky ;) Naturalova 6 GH Lilac Silver
 
Podívej kdybych zrovna neměl mega výdaje na jiný věci, tak bych do toho šel hned, ale musím to zařadit do pořadí za LEDky do dálkovek, nový kotouče a destičky a dalších x věcí, co si teď nevzpomenu :)
 
Pořád jen žasnu nad krásnou prací.
Ale po pár příhodách mé blbosti musím nejdříve nechat rozleštit lak od jemných škrábanců a pak už se budu taky pyšnit a vychvalovat @Natural a přípravky od @Doris
 
Tak jsem nechal 6.5. navoskovat Mazdu od Robina - @Natural.Skvělá práce.Jde vidět,že dost prokoukla a kdo váhá,tak vřele doporučuji.
Potěšení na mé straně, jsem rád, že spokojenost ;) Fotky si vypůjčím na stránky, jsou fakt parádní, díky za super spolupráci :)
Pořád jen žasnu nad krásnou prací.
Ale po pár příhodách mé blbosti musím nejdříve nechat rozleštit lak od jemných škrábanců
Tak hlavně k profesionálům, né nikam, kde ti stav laku ještě zhorší neodborným zásahem ;)
 
Potěšení na mé straně, jsem rád, že spokojenost ;) Fotky si vypůjčím na stránky, jsou fakt parádní, díky za super spolupráci :)

Tak hlavně k profesionálům, né nikam, kde ti stav laku ještě zhorší neodborným zásahem ;)
Pár let už to dělají a rovnou nechám udělat dekontaminaci.
 
Back
Top