• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Naturalovy reference leštění / Vosk od Doris

Mám s prací Naturala/voskem od Doris:

  • Negativní zkušenost

    Hlasy: 0 0,0%

  • Celkem voličů
    64
Tak ta lestenka na plasty je z fotek bomba,to si určitě koupím :)

odesláno z mobilu
 
Zde je ukázka, co to umí udělat s plasty, hadičkami i dalšími materiály v motorovém prostoru 23 letého Nissanu (má najeto více jak 400.000km); lakované a kovové díly ošetřuji voskem. Na posledním snímku je vidět původní stav, v jakém to bylo, když jsme Primeru před cca 16ti léty koupili:

Wow! Takovej motor xcu taky! :woot:
 
Díky moc přátelé, přípravek na plasty i další materiály je skutečně pecka; obsahuje některé ze složek, jež se mi osvědčily i ve směsi vosků a spolehlivě fungují (například odpuzování vody a nečistot, snadné mytí bez jakékoliv chemie a také velice nízká spotřeba přípravku). Největší předností toho přípravku je naprosto jednoduchá a rychlá aplikace, nezanechává to šmouhy ani na velkých plochách a kromě pěkného a trvanlivého výsledku také chrání ošetřené díly a udržuje je v zánovním stavu

Pro Robina: Tohle vůbec nepřísluší nazvat "samochválou", je za tím obrovský kus dřiny a poctivé práce, kterou když člověk s voskem odvede, umí to opravdu hodně. Viděla jsem původní stav toho laku i na dalších fotkách a vypadal skutečně bídně, postrádal lesk a bylo na něm mnoho šrábanců. Krom toho tvrdý a navíc černý lak na Audi je jednou z nejtěžších prověrek a je vidět, že dopadla na výbornou. Všechna čest Tvé práci!
 
tak ještě po dvou měsících od navoskování Mazdy se dělají velké kapky při dešti a vlhkosti. A stačí hadice s čistou vodou, houbička a ručník, aby se zase lak pěkně zrcadlil :)

Photo 13.06.15 21 54 10.jpg Photo 13.06.15 21 55 15.jpg Photo 14.06.15 15 12 39.jpg
 
Si piš, když se pěkně o mazdičku staráš, tzn. používáš na její údržbu jen čistou vodu bez chemie, tak se kapičky budou dělat v pohodě celý půlrok až do dalšího voskování ;) Navíc je tato péče šetrná i k životnímu prostředí. O ochraně laku ani nemusím psát více :cool:
Btw. je to krsavice :)
 
přípravek na plasty od @Doris byl dnes @Natural em zkušebně nanesen na moji GH, první dojmy jsou skvělé, plasty vypadají jako z výroby :) Hádejte, která polovina podokenního plastu je ošetřena .... :D

Photo 24.06.15 18 24 47.jpg
 
Ta vlevo, co? Fakt jak z tovarny... :confused:

No, jaky bude dlouhodoby ucinek? By me zajimalo taky... vypada to presne tak jak jsem si predstavoval :) Ty plasty desne sisujou po case :(
 
dlouhodobost aplikace budiž prokázána dlouhodobým pozorováním .....
 
Jojo už je to dlouhodobě otestováno, tak to může s klidem mezi lidi ;)
Není problém, přivezu na sraz klidně množství co si řekneš :)
 
já už od pradávna používám na plasty už za komára prodávanou Diavu (leštěnka na nábytek http://www.zbozi.cz/vyrobek/diava-lestenka-200ml/). Plasty jsou naprosto černý a vydrží to dlouho. Olej se do plastů napustí a totálně je "pročerní". Koupíte v drogerii za dvacku... ;) Tím pochopitelně nechci shazovat umění @Doris
 
Poslední úprava:
Takze dneska jsem vyuzil toho, ze je hezky a mam volno. Vzal jsem soba na cisteni kozisku :D Muj postup byl nasledujici... Dvakrat houba, voda s jarem... dukladny oplachnuti. Poususeni auta jsem nanesl vosk. Nesetril jsem... takze vrstva bude dost silna dle meho nazoru. No a jelikoz se zatahuje, uvidim jak to bude fungovat :)) Vzal jsem komplet vsechno. Plasty, okna, koncovky... Koncovky teda budou chtit vzit jeste necim jinym. Z nejhorsiho jsou venku ale stale jsou zasly. Dost me prekvapila vune vosku. To me potesilo. Ted se teism na jeho pusobeni. Auto vypada na prvni pohled asi porad stejne nablejskany jako kdyz jsem ho vzal tim jarem..
 
Jen pár rychlých postřehů:
-Voda s jarem? :confused: To už laku prosím nikdy nedělej.
-Vrstva vosku bude pořád stejná. Vosk se molekulárně zapracuje do laku a zbytek co přebývá, tak je v podstatě vyhozený vosk, který se setře. Takže když dáš hodně velkou vrstvu vosku, tak jediný rozdíl bude v tvém pocitu :) Pro správnou funkci vosku je důležité vosk kvalitně vmasírovat do laku.
-Koncovky výfuku půjdou. Když lehce prokoukly, tak by šlo pracovat ještě dále. Je potřeba pořádně přitlačit a nějakou tu chvíli si hrát ;)
-A taky doufám, že si vosk nechal na nějakou tu hodinu molekulárně zapracovávat do laku (nechal ho dostatečnou dobu působit).

Jinak sob vypadá nádherně, parádní práce ;) Už se těším, až ho zítra uvidím naživo :)
 
Back
Top