• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Navigace CX-5

Pisal som na Mazdu a vraj bude update v auguste a druhy este do konca roku. Tak snad...
 
To je sila to ju dajú akože kedy ked sa vrátia ľudia z dovoleniek co bludili koli starým mapám?
 
Zdravím dámy a páni
Som tu nový a mazdičku CX5 vlastním pár dní.Chcel by som sa opýtať ohľadom navigácie :Ak nemám určený cieľ a idem s autom po ceste ktorú poznám , tak mi navigácia v hornom riadku zobrazuje názvy bočných ulíc ale nie tej po ktorej práve idem.
Dá sa toto nejak zmeniť aby mi zobrazovalo názov ulice po ktorej idem a nie iné názvy ? Príp. je to vlastnosť navigácie a robí to aj Vám ostatným ?
 
Me to dela stejne, postupne ukazuje nadchazejici bocni ulice a kdyz chvilku zadna neni, tak jmeno te, po ktere jedu. V nastaveni jsem to nehledal, moc mi to nevadi, ale spis pochybuju, ze by to tam bylo.
 
Tak to je paráda. Měl jsem iGO v několika zařízeních a pro mě je to nej navigační soft.
 
No zas tak do vzduchu neskákej :D Aktualizace maximálně 2x do roka (teda aspoň u mě - mazda mě nemá ráda), občas trochu naviguje mimo mísu a minulej týden mě posala v Praze do zdi :banghead:. Kdyby v tom bylo něco jako Waze,tak bych říkal juchůů, ale takhle je to průměr.
 
Mimochodem na Mazda Toolbox je nový balíček aktualizací 7 měsíc 2017..tak kdo chce, sosejte :)
 
Ako zistim, kde sa ukladaju zalohy? Nikde som v Mazda Toolboxe nenasiel moznost tohto nastavenia.
 
Ako zistim, kde sa ukladaju zalohy? Nikde som v Mazda Toolboxe nenasiel moznost tohto nastavenia.
Po přihlášení (email,heslo) na Toolbox nabídne aktualizaci.Po stisknutí aktualizovat, vyskočí nabídka zálohovat či né..až pak se spustí samotná aktualizace.Takhle to funguje u mě.
 
Prosím tě, to jsi jen origo kartu zkopíroval na jinou kartu ? A zkoušel jsi už tu zálohu v autě a aktualizaci té zálohy jsi zkoušel ? Dík.
 
Prosím tě, to jsi jen origo kartu zkopíroval na jinou kartu ? A zkoušel jsi už tu zálohu v autě a aktualizaci té zálohy jsi zkoušel ? Dík.
Právě včera jsem aktualizoval s tím, že na 8GB kartě mi Toolbox hlásil.." Nedostatek prostoru na SD kartě"..Poslední aktualizaci v prosinci 2016 proběla bez problémů. Jednoduše jsem ji zkopíroval na 16GB kartu na které aktualizace proběhla v pohodě. Taky navi zakoupené z ebay bez problémů..i pokud máš origo jednoduše ji zkopíruj.Po vložení zkopírované karty do PC a Mazda Toolbox načte tvůj VIN auta.. vše probíhá standartně.Vše funguje;)
 
Back
Top