• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Navigace CX-5

Mám krátce novou CX5 s navigací ( na staré CX5 jsem měl TomToma ) a chci se zeptat, zda možnosti nastavení zobrazovaných údajů jsou skutečně tak žalostné, jak se mi to zatím jeví.
Nemožnost nastavit zobrazování rychlosti?
Na dálnici nemožnost zrušit zobrazování benzínek a odpočívadel v pravé liště ?
Nemožnost zobrazit někde ve spuštěné navigaci info o hudbě (stanice, skladba...) ?
 
Mám krátce novou CX5 s navigací ( na staré CX5 jsem měl TomToma ) a chci se zeptat, zda možnosti nastavení zobrazovaných údajů jsou skutečně tak žalostné, jak se mi to zatím jeví.
Nemožnost nastavit zobrazování rychlosti?
Na dálnici nemožnost zrušit zobrazování benzínek a odpočívadel v pravé liště ?
Nemožnost zobrazit někde ve spuštěné navigaci info o hudbě (stanice, skladba...) ?
Ano, ano. Pokud jsi byl zvyklý na jinou inteligentně provedenou navigaci (jako já), budeš zřejmě z navigace v Mazdě zklamaný až zhnusený (jako já). A což teprve, když cca každou desátou jízdu je navigace dezorientovaná a několik minut hledá satelity (na různých místech, není to jen například z domova).
 
Právě včera jsem aktualizoval s tím, že na 8GB kartě mi Toolbox hlásil.." Nedostatek prostoru na SD kartě"..Poslední aktualizaci v prosinci 2016 proběla bez problémů. Jednoduše jsem ji zkopíroval na 16GB kartu na které aktualizace proběhla v pohodě. Taky navi zakoupené z ebay bez problémů..i pokud máš origo jednoduše ji zkopíruj.Po vložení zkopírované karty do PC a Mazda Toolbox načte tvůj VIN auta.. vše probíhá standartně.Vše funguje;)
Ahoj, můžeš prosím uvést link na konkrétní kartu z ebay, ať neudělám chybu ? Mám CX-5 z prosince 2017, ať koupím správný soft (když tu čtu, že Mazda přešla od TomTom na Navteq).
 
Já jsem koupil kartu s navigaci pro Mazdu z Amazonu za 50 éček.Na internetu jsem ji zaregistroval koncem prosince. Zapsal se na kartu VIN kód vozu s poznámkou, že je platná 3 roky - stáhla se aktualizace na 2017.Nevím jaký je rozdíl mezi touto navigaci a od Mazdy za 12500,- .Jestli v zobrazování map?
 
Dobrý den mám CX5 2.5 zakoupeno konec září 2017. Mazda Toolbox říká ze není dostupná žádná aktualizace map. Original karta normálně zaregistrována a prihlesena. Je to možné? Děkuji
 
Já jsem koupil kartu s navigaci pro Mazdu z Amazonu za 50 éček.Na internetu jsem ji zaregistroval koncem prosince. Zapsal se na kartu VIN kód vozu s poznámkou, že je platná 3 roky - stáhla se aktualizace na 2017.Nevím jaký je rozdíl mezi touto navigaci a od Mazdy za 12500,- .Jestli v zobrazování map?

Nemůže být problém se zárukou vozu, když v něm zprovozním navigaci (licenci) zakoupenou na ebay? Je registrace a následné aktualizace opravdu bez problému?
 
Registrace a následné aktualizace se dělají přes PC aplikaci Toolbox, s autem nemá pranic společného.
Z dotazu usuzuji, že jsi (jako já) koupil auto bez ofic. navigace. A tak si říkám, co nám brání při návštěvě servisu prostě vyndat SD kartu s navigací :)
 
Registrace a následné aktualizace se dělají přes PC aplikaci Toolbox, s autem nemá pranic společného.
Z dotazu usuzuji, že jsi (jako já) koupil auto bez ofic. navigace. A tak si říkám, co nám brání při návštěvě servisu prostě vyndat SD kartu s navigací :)

Jenže když to na stránkách Mazdy zaregistruješ, přiřadíš tam VIN svého auta...takže v databázi Mazdy to musí být vidět...a v servisu zřejmě taky.
 
Ja si teda nevybavuju, ze bych nekam pri registraci psal VIN.

Já jsem koupil kartu s navigaci pro Mazdu z Amazonu za 50 éček.Na internetu jsem ji zaregistroval koncem prosince. Zapsal se na kartu VIN kód vozu s poznámkou, že je platná 3 roky - stáhla se aktualizace na 2017.Nevím jaký je rozdíl mezi touto navigaci a od Mazdy za 12500,- .Jestli v zobrazování map?

Já žádnou zkušenost s registrací nemám, ale viz.příspěvek od jubrun.
 
Ja si teda nevybavuju, ze bych nekam pri registraci psal VIN.
Obstará se karta z mapovými podklady.Strčí se do slotu navigace...po cca 100km se karta zamkne a zapíše na SD kartu vin.číslo vozu.Pak stačí registrace na Mazda Tool Box a vesele aktualizovat,pokud tam ovšem nějaká aktualizace je:)
 
Back
Top