• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Navigace - podle čeho jezdíte?

Jezdim podle navi uz vic jak 9let, byli casy kdy jsem dodaval poi body do databaze ... ..........

což pořád nedává záruku, že si umíš nastavit navigaci :D Dost legrace, ok, přinejmenším to hodně zvyšuje pravděpodobnost.... Kdysi jsem dělal testera Sygicku, takže o navigacích taky něco málo vím a už jsem zažil nemálo lidí, co vykřikovali jak tahle nebo tahle značka je úplně na prd, protože je to vodí lesem a polňačkama a nakonec se ukázalo, že mají Garmina nastaveného na cyklomapy a podobně ......
 
Nemyslim si ze to delaji mapove podklady, je to na 90% to dotykove kurvitko za sklem vsazene do pristrojove desky. A to je kamen urazu, Mazda.cz by musela uznat ze je to na pikacu - coz by ji stalo moc penez a to teda ne, zakaznik je lama ktera musi byt spokojena s tim co ma, ze? Proc si to myslim: mapove podklady neovlivni ze obrazovka zrni jako za bolsevika TV (obcas na zacatku zapnuti tak obcas v prubehu) take nevlivni to ze se obraz v prubehu rozkmita, ze po obraze zacnou kmitat cary jako po osciloskopu nebo se straci obraz uplne. Abych nezapomel na nabeh GPS i muje GPS V telefonu je proti mazde jak superpocitac ;)
 
Poslední úprava:
@Bouu se divim, ze to auto neprodas. Pri letmem shrnuti vetsiny tvych prispevku nabyvam dojmu, ze mas to auto snad za trest

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk
 
@Bouu se divim, ze to auto neprodas. Pri letmem shrnuti vetsiny tvych prispevku nabyvam dojmu, ze mas to auto snad za trest

Odeslano z Lenovo Vibe pomoci aplikace Tapatalk

Vsak sem se taky uz ptal u prodejce zda to auto nebylo nekde jako zkusebka nebo predvadeci. Znamej ji ma take a kdyz se svezu (manual) s jeho, pripadam si ze mi prodali ojetou mrchu kterou dotahli ze statu.
 
Tady je male prd z dneska. Navi se chytla od startu az po cca 4 az 5 km za kruhacem.

Tak nic. Nejde nahrat ani 160 kb video
 
A mas tabletovu verziu? Ta predchádzajúca bola tomtom. Ja mam jedine problémy ze nie kazdy cieľ pozná ale nikdy som sa netocil nevosiel do zákazu ani nic podobne. Zato NAVIGON ma par krat poslal po poľnej ceste a ked som to zrušil a dal Tomtom ten šiel rovnakou poľnou. Sygic je zase expert na otáčanie sa do protismeru a Waze ma nikdy na rovnaké miesto neberie rovnakou trasou. Je to s nimi celkom zábava.

Jestli myslis to co ma CX-3 tak tu ne. Mam CX-5 ( "model 2016" )
 
Klikni na to "i" a vyber nieco ako informace GPS malo by ti ukázať silu a na koľko satelitov si pripojený. Ty mas určite zlý kontakt s GPS anténou. Ak nemáš pripojené aspon 7 satelitov a okolo seba nic chyba bude v anténe. Nechaj si prestrieknut konektory pripadne ich skus zatlačiť sám minimálne k GPS anténe sa pri 3 da dostať ked vytiahneš kryt na stredový reproduktor rovno pod oknom.
Ideal u mna
96967e2ec21fba846c25508fb0420f45.jpg

Toto mi robilo ked som mal zlý kontakt s GPS
c89172a562915d956145d960fce077c6.jpg

A tu je ako vyzerá anténa pri m3 je to to vľavo
31b94320c2152c81c67b86a52a2ac6e3.jpg
 
Zitra se podivam, ale to neresi blikani displeje, zrneni a dalsi.
:-(
 
Skoda ze nejsi z cech, domluvili bychom se na taxe + plna moc na jednani s monopolni Mazda servis ALGON s.r.o. Mne uz opustil elan i nadej
 
A Plzeň? Tam mas Aspektu chalani z Bratislavy jazdia do Trenčína do Aspekty co je cca 130 km ty to mas z KV 80 km do Plzne. Ja by som to skúsil.
 
A Plzeň? Tam mas Aspektu chalani z Bratislavy jazdia do Trenčína do Aspekty co je cca 130 km ty to mas z KV 80 km do Plzne. Ja by som to skúsil.

Nejezdim do Mazdy jen s navigaci a jednou za rok. Pocital jsi naklady?
 
Akože tých 10€ za benzín? No nic mam pocit ze sa tocime dookola a mimo témy ukončíme tuto debatu o servise.
Pozrel si tie satelity?
 
Akože tých 10€ za benzín? No nic mam pocit ze sa tocime dookola a mimo témy ukončíme tuto debatu o servise.
Pozrel si tie satelity?
Mazda
Spotreba 8.7l × 32kc 2x cesta : 26,7€

Druhe auto
Spotreba 7.8l × 32 4x cesta : 26,7€

Jen Mazada to pojede min. 20€
:rolleyes:

Auto jsem kupoval ve Varech kvuli tomu abych nemusel absolovat takove silenosti ktere popisujes. Az budu zamestnanec ktery prijde do prace od 7.oo do 15.oo a odchazi domu s cistou hlavou a na.opravu si nahlasi dovolenou nebo neplacenou dovcu tak zase nebudu mit treba 500€uro na opravu brzd ktere Algon hrnul za hranici kdy uz je neni mozne reklamovat.

Omlouvam se, ale posrane sluzby prodejce resit tak jak doporucujes je cesta do pekla
 
Poslední úprava:
Klikni na to "i" a vyber nieco ako informace GPS malo by ti ukázať silu a na koľko satelitov si pripojený. Ty mas určite zlý kontakt s GPS anténou. Ak nemáš pripojené aspon 7 satelitov a okolo seba nic chyba bude v anténe. Nechaj si prestrieknut konektory pripadne ich skus zatlačiť sám minimálne k GPS anténe sa pri 3 da dostať ked vytiahneš kryt na stredový reproduktor rovno pod oknom.
Ideal u mna
96967e2ec21fba846c25508fb0420f45.jpg

Toto mi robilo ked som mal zlý kontakt s GPS
c89172a562915d956145d960fce077c6.jpg

A tu je ako vyzerá anténa pri m3 je to to vľavo
31b94320c2152c81c67b86a52a2ac6e3.jpg

To bude chyba jednotky podobne veci neregistrujem. Treba to reklamovať.

Akože tých 10€ za benzín? No nic mam pocit ze sa tocime dookola a mimo témy ukončíme tuto debatu o servise.
Pozrel si tie satelity?

Dnes byl cas tak sem koukal na tu GPS. Je to porad stejne jako pred pul rokem.



27513784984_c6fa604c96_o.jpg


28129081155_0cc85d2633_o.jpg



27848028990_6ea1a60146_o.jpg

Tak plnou stupnici jsem jeste nikdy mel, spis se obcas stane ze tam je jen pripojeni k max trem
 
Nech ti teda pozrú kontakty pripadne ako som pisal vyššie mozno k anténe zvládneš aj sám.
 
Nech ti teda pozrú kontakty pripadne ako som pisal vyššie mozno k anténe zvládneš aj sám.

Rad bych, ale necham to na tech co to umi rozebrat - je to zapusteny tablet. Moje prsty a kladivo ... to je ok :D
 
Asi jdu trochu proti proudu, ale já si na navigaci v CX5 (2016) nemůžu stěžovat. Rychlý, pohodlný, přesný ... Ano, tam kde to znám, občas volím jinou trasu, než mi paní nabízí, ale to jsou detaily. Na významnější a delší trasy dělám stejně přípravu předem.

Ale zeptal bych se na jinou věc. Už několikrát se mi stalo, že mi paní nahlásila "Traffic jam" a nabídla mi změnu trasy. Většinou se tedy jednalo o uzavírku, ale i tak mě to (mile) překvapilo. Upozorňuju, že poslední update jsem dělal krátce po koupi, tedy v prosinci 2015 a žádné služby podobného typu si extra nepředplácím (stejně mám pocit, že u nás nejsou dostupné).

Máte někdo podobnou zkušenost? Odkud se to bere? Díkes, PaKo
 
Back
Top