• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nefunkční obd

Matej

nový člen
3
Zdravím vás ve spolek. Jsem nový. Tak se omlouvám ze to dávám zde ale nesetkal jste se někdo u Mazdy 6 2005 2.0 105kw zničeno nic se rozsvitili kontrolky abs a ruční brzdya motoru po napojeni na obd napsala chybu u1900 prošel jsem všechny kostry promeril čidla vše ok, teď se nespojí diagnostika s autem vůbec. Bosh,deplhi ani tuk vše píše ze nejde navázat spojení. Netušíte po čem
 
Zdravím vás ve spolek. Jsem nový. Tak se omlouvám ze to dávám zde ale nesetkal jste se někdo u Mazdy 6 2005 2.0 105kw zničeno nic se rozsvitili kontrolky abs a ruční brzdya motoru po napojeni na obd napsala chybu u1900 prošel jsem všechny kostry promeril čidla vše ok, teď se nespojí diagnostika s autem vůbec. Bosh,deplhi ani tuk vše píše ze nejde navázat spojení. Netušíte po čem
Sice pises,ze jsi prosel vsechny kostry-pod baterkou jsu udajne ukostrene ridici jednotky,coz by i odpovidalo,ze se nespoji.
Auto nestartuje predpokladam?

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Pravé ze auto normálně jezdí, nekolisaji otáčky jen neukazuje rychlost otáčky a teplotu a do řidiči jednotky se nedá dostat vyzkouzim ještě kostru pod baterii je pravda ze tu jsem úplně minul ‍♂️ Jen je divné ze jezdí akorát nekomunikuje myslíš ze to muže být tou kostrou
 
To netusim :-( kazdopadne za pokus ocistit a prohlidnuti oka kabelů nic nedas.

Odesláno z mého C2105 pomocí Tapatalk
 
Jasné do toho přestali svítit xenony ale to byl uhnily kabel u oka naštěstí mě myslelo ze mě odvezou, pro jistotu ještě zkusím prohodit řidiči jednotky kolega má to same ale prvně udělám ty kostry protože měsíc před problémem se měnila baterka tak jestli tam k něčemu nedošlo
 
Back
Top