• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční stahování okna

Dr.know

výkonný člen KLANu
97
Ahoj, znenadání mi přestalo fungovat stahování zadního okna.
Od řidiče to nedělá vůbec nic, od zadního pasažéra tlačítko cvakne/klikne jak při zmáčknutí dolů tak nahoru.
Zkoušel jsem reset oken, bez účinku (tam jerto ale spíše o tom, že nejdou ovládat od řidiče,mě nejdou vůbec).
Dotaz - měl někdo stejný problém? Má smysl to složitě rozebírat a zkusit ten motůrek nějak vyčistit nebo něco podobného? Nebo je to bez nového motoru zbytečná pakárna?
díky moc!

edit Vitus: upraven název ,-)
 
Poslední úprava moderátorem:
me se to stalo ze neslo tlacitko na stazeni okna u ridice,ostatni sly,byl to ten panel s tlacitkama,byl vadny.
 
Je třeba naprogramovat stahování oken ,zejména po odpojení autobaterie.
-zapnout zapalování aby se rosvítily kontrolky
-otevřít dveře spolujezdce,nebo zadní (ty které nejdou od řidiče stahovat)
-stáhnout okno tlačítkem na příslušných dveřích, stačí do poloviny
-vytáhnout okno nahoru a podržet tlačítko 5 vteřin v poloze nahoru
Hotovo, mělo by to fungovat.
 
Je třeba naprogramovat stahování oken ,zejména po odpojení autobaterie.
-zapnout zapalování aby se rosvítily kontrolky
-otevřít dveře spolujezdce,nebo zadní (ty které nejdou od řidiče stahovat)
-stáhnout okno tlačítkem na příslušných dveřích, stačí do poloviny
-vytáhnout okno nahoru a podržet tlačítko 5 vteřin v poloze nahoru
Hotovo, mělo by to fungovat.
Píše, že zkoušel reset oken bez účinku... :)
 
Tak dnes jsem zkoušel reset znovu a okýnko začalo fungovat,jak od řidiče tak zezadu, tak nevím asi nějaký šotek.
 
Tak dnes jsem zkoušel reset znovu a okýnko začalo fungovat,jak od řidiče tak zezadu, tak nevím asi nějaký šotek.
To bude asi mazďácký šotek,trojka mi dělala to samé.Když se to v zádu nepoužívá tak to asi zblbne:)
 
Zdravím všechny, měl bych takový dotaz. Mám mazdu 6 gy z roku 2008, centrál na dálku a dojezdy všech oken mi fungují, ale nejde mi otevírání a zavírání oken přes dálkové ovládání. Dá se tato funkce nějak zapnout/vypnout? Díky za rady
 
zdravím, jsem čerstvým majitelem Mazdy 6 GG 2007 a zjistil jsem že mám problém s okýnky. Když použiju na panelu řidiče tlačítko pro ovládání spolujezdcova okýnka tak se nic neděje. Když použiju tlačítko pro ovládání pravého zadního, tak ovládám spolujezdcovo. Na panelu spolujezdce tlačítko funguje normálně. Pravé zadní okynko nelze ovládat žádným způsobem. ostaní fungují normálně.
 
zdravím, jsem čerstvým majitelem Mazdy 6 GG 2007 a zjistil jsem že mám problém s okýnky. Když použiju na panelu řidiče tlačítko pro ovládání spolujezdcova okýnka tak se nic neděje. Když použiju tlačítko pro ovládání pravého zadního, tak ovládám spolujezdcovo. Na panelu spolujezdce tlačítko funguje normálně. Pravé zadní okynko nelze ovládat žádným způsobem. ostaní fungují normálně.

Zkusil bych na chvilku odpojit baterku a zkusit je znovu naprogramovat. Tzn. obejít všechny okýnka a vždycky každé trošku stáhnout a pak vytáhnout a držet tlačítko na zavírání dokud to necvakne.
 
Back
Top