• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Neohleduplnost na silnici

Stejně tak si mohl jet 53km/hod a za toto se by se prostě pokuta neměla dávat. Ať žije zlovůle úřadů :eek::mad:.

Tak aspoň mám památku. :D To půjde na nástěnku. :cool: Ta fotka se vážně povedla. Takhle za jízdy jsem své auto ještě neviděl. :D

Takže oni naměřili 59 km/h a odečetli chybovou toleranci 3 km/h => překročení povolené rychlosti o 6 km/h. Proto do výzvy uvedli výsledných 56 km/h. Mimochodem, je to ten úsek, jak ukazuji na obrázku výš. K prvním domům je to ještě 440m.

upload_2018-7-17_18-11-15.png
 
Ještě by to chtělo vosk na značku, aby házela prasátka do objektivu, možná Doris na něčem zamaká.:)
 
Takhle mi to dava smysl 59 - 3 tolerance. Predtim to laborovani s 56 +- 3 mi prislo divne.

Smysl pokuty a vaznost prestupku nekomentuju ;).
 
Pěkná fotka, takovou s Mazdou ještě nemám:) Před dvaceti lety jsem takhle hezkou obdržel opačným směrem od D2 na Hodonín - tam se kluci činí.
 
Tak mi z toho vychází škola jako pouze záminka, neboť radar u školy měří i ve státní svátek, o prázdninách, večer i v noci - prostě to s bezpečností dětí vůbec nesouvisí.
Nejsmutnější na tom je, že za to platíme poničenými auty a dalším majetkem, poškozením zdraví (úrazy) a životy. Protože čím více je regulována rychlost a čím usilovněji je dodržování rychlostních limitů kontrolováno, tím více je dopravních nehod. Kolik lidí ještě bude muset zemřít? Plnění státní kasy a obecních pokladen je nadřazeno nad zdraví a lidské životy.
 
Ještě že u nás je policajt s radarem nadprirozena bytost. Tady fizla nepotkas jak je rok dlouhej. Maximálně když jezdí chrápat za Malsovicky stadion. Tam jsou často. Ale že by měřili 30ku před školou nebo chytali hovsda, co jezdi po okruhu běžně přes 100km/h...ani náhodou.
Každý 3ti má v ruce mobil. Pohoda. Parkování na chodnících. Běžná praxe. Prostě HK je takovej správnej divokej západ :)
 
Tak mi z toho vychází škola jako pouze záminka, neboť radar u školy měří i ve státní svátek, o prázdninách, večer i v noci - prostě to s bezpečností dětí vůbec nesouvisí.
Nejsmutnější na tom je, že za to platíme poničenými auty a dalším majetkem, poškozením zdraví (úrazy) a životy. Protože čím více je regulována rychlost a čím usilovněji je dodržování rychlostních limitů kontrolováno, tím více je dopravních nehod. Kolik lidí ještě bude muset zemřít? Plnění státní kasy a obecních pokladen je nadřazeno nad zdraví a lidské životy.

Samozřejmě, že je to záminka. Vstup do školy je úplně z jiné komunikace. Mezi danou silnicí a školou je dalších 50m zeleně a dva ploty! Prostě klasika ČR. Potřebujeme prachy, tak budeme měřit tam, kde to nese nejvíce. Břeclav má další radary a všechny jsou na příjezdech do města, tak bacha na to!

Celkově je mi z tohoto systému zle. Úředníků je jako psů. Jen komplikují lidem život, namísto toho, aby nám jej zjednodušovali. Státní správa pobrala lidi, kteří mohli jít do odvětví, které skutečně vydělávají peníze. Kvůli tomu sem musíme složitě tahat lidi z Rumunska, Bulharska apod., kteří jen snižují tlak na růst mezd u nás. Škoda slov.
 
No jasně že z nás potřebujou dostat prachy, když pak v ostravský nemocnici kupujou kybernetický nůž na ozařování místo za 65 mega za 180 mega.A světe div se , prý je to po 9 letech promlčené takže si za to nikdo nejde sednout. Nebo na Homolce, kde dostal ředitel 50 mega úplatků ze zakázek. A večer v tv slyšíme šéfa doktorskejch odborů, že ve zdravotnictví je málo peněz a že bysme měli zvýšit zdravotní pojištění.:mad:
 
Taky jsem na to cumel s otevrenou pusou...jak tohle muze nekoho napadnout ?

Jen doufam, ze zaznam bude dostatecny dukaz pro Policii, aby s tim neco udelala!!!
 
Běžné bezohlednosti levičáků už ani z kamery nestahuji, strávil bych tím každý pracovní den aspoň hodinu, ale tento případ mne natolik šokoval, že jsem si s tím tu práci dal. Dokáže někdo vysvětlit, proč to udělala?
 
Tak u ženský celkem běžnej jev, tohle se dá zažít každý den třikrát, na trase klidně i jen 20 km, aspoň mně se to povedlo a už to beru s klidem, netroubím, nehrozím protože většinou tam ta ženská veze děti v sedačce a sama toho má plný brejle. :cool:
 
Běžné bezohlednosti levičáků už ani z kamery nestahuji, strávil bych tím každý pracovní den aspoň hodinu, ale tento případ mne natolik šokoval, že jsem si s tím tu práci dal. Dokáže někdo vysvětlit, proč to udělala?
Nevidim zadne video...
 
Běžné bezohlednosti levičáků už ani z kamery nestahuji, strávil bych tím každý pracovní den aspoň hodinu, ale tento případ mne natolik šokoval, že jsem si s tím tu práci dal. Dokáže někdo vysvětlit, proč to udělala?

Vůbec mě to nešokovalo, naopak si myslím, že reakce tím opakovaným troubením byla přehnaná. Ne každý je na silnici zkušený řidič, takže to chce trochu nadhledu a tolerance. To auto tam vjelo dostatečně včas, takže nikoho neohrozilo, jen omezilo. Kdybych měl pokaždé takhle troubit, tak bych ruku z klaksonu snad ani nesundal. Na cestách zažívám neskonale horší případy stupidity a agrese. Brzdy provozu, jako je ta na videu, mě taky štvou, ale nikdy netušíš, jaký mají důvod pomalé jízdy. Navíc jsou to často zmatkáři, které můžeš takovýmto troubením mnohem víc znervóznit. Můj názor.
 
Tak jestli se vám to stává často, mě se to stalo poprvé. Často se mi stává, že někdo začne pomalu předjíždět kamion ve velmi nevhodnou chvíli, ale tohle byl jiný případ. Ta ženská jela v pravém pruhu před kamionem. Náhle přejela do levého pruhu, ve kterém zpomalila. Kamion ji minul a zatímco mi ona blokovala levý pruh, kamion mizel v dáli.

Komu to nejde přehrát:
 
Tak jestli se vám to stává často, mě se to stalo poprvé. Často se mi stává, že někdo začne pomalu předjíždět kamion ve velmi nevhodnou chvíli, ale tohle byl jiný případ. Ta ženská jela v pravém pruhu před kamionem. Náhle přejela do levého pruhu, ve kterém zpomalila. Kamion ji minul a zatímco mi ona blokovala levý pruh, kamion mizel v dáli.

Komu to nejde přehrát:
Otázka je, proč ji ještě navíc stresovat, když se viditelně v těch pruzích ztratila...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Pokud se řidič nechá za volantem vystresovat tak tam nepatří. Chápu že v dnešní době kdy je automobilová doprava masově rozšířena to nelze, navíc tito řidiči ( někdy spíše neřidiči) by pak nemohli plnit kasu...
 
Back
Top