• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nestartuje diesel

esite

člen KLANu
30
Zdravim,

Mam problem - auto nejde nastartovat. Rano som s nim dosiel do firemnej garaze, a ked som odchadzal tak uz sa nedalo nastartovat - viz prilozene video.

Velky problem je ze sa neda odtiahnut na lane, 180 stupnova prudka zatacka do kopca, a nedostane sa tam ani odtahovka (strop 3metre)

Bateria je uplne nova, startovanie cez kable a vymena baterie nepomohla.

Nejake napady ako nastartovat auto ?

Je to Mazda 6 GY, Diesel 2.0
 
nafta tam je?
pripadne na focusu jsem sveho casu pred startovanim musel prastit do mista palivovyho cerpadla (pridiralo se kdyz auto dyl stalo)
 
Je tam dostatok nafty, ked som to auto vypinal bolo uplne ok :/ Asi to zrejme bude starter, len neviem ako to auto dostat s garaze :(
 
Zkoušel jsi zahýbat konektorem, který vede ke startéru? Občas tohle GY dělají, že je chyba pouze v kontaktu a když s tím zameleš, tak jde nastartovat
 
A kde by som ten konektor nasiel ? Je niekde nejaka fotkaalebo podobne ? Pravdu povediac ten starter je dost skryti a je k nemu zly pristup
 
Tak prinasam necakany update - bateria ktoru som mal ani nie mesiac novu, bola chybna, pravdepodobne jeden clanok - uvidime po reklamacii.

Kazdpoadne, po vymene baterie, auto normalne startuje, tak dufam ze to bolo len tym
 

Podobná vlákna

Back
Top