• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Jinak nedávno testoval Ford Escape/Kuga FWD a ten teda dost sepsul. Jeden borec se s ním domluvil i na zapůjčení Escape AWD a k tomu už byl schovívavější. V porovnání s tím test CX-5 byl relativně chvalozpěv.
 
Tak má tam i CX-5 s lyžinama, že by konečně i v evropě? Hmm, tak v Německu cca 700€...
 
Poslední úprava:
Autogefühl a Thomas v akci:
Co me zaujalo (mimo jine to je videt i na fotkach v recenzi od @TomT) ve videu, je tlacitko Auto Hold a zamykani na dverich tlacitkem. Jsou to fotky EU verze auta (sice vidim, ze to ma Nemeckou znacku, ale stejne)? Protoze pokud se nepletu, tak treba i GJ/GL tyto moznosti v jinych svetadilech ma, ale nakonec se to k nam vubec nedostalo. Takze co u CX-5?

Doufam, ze se na to neodpovida ve videu, jelikoz jsem si jej nepustil cele se zvukem :rolleyes:.
 
Presne, ďalšie „kurvítko“ naviac! Holt, zaradi kvalt a odpočívať.
 
Kazde auto, ktore ma elektricku parkovaciu brzdu ma aj tzv. auto hold .
Mna skor mrzi , ze uz to nema rucnu parkovaciu brzdu :(
1. Nemas pravdu. Mam el. park. brzdu a Auto Hold nemam.
2. Rucna park. brzda mi nechyba v 6 a v CX-5 by mi tiez nechybala. Mozno v MX-5 este ma miesto, ale inde uz nie.
 
1. Nemas pravdu. Mam el. park. brzdu a Auto Hold nemam.
2. Rucna park. brzda mi nechyba v 6 a v CX-5 by mi tiez nechybala. Mozno v MX-5 este ma miesto, ale inde uz nie.
Smutna sprava, ze Mazda6 v takmer vrcholnej výbave s EPB nema autohold :(.
 
Ahoj, já jsem objednával asi 22.března, termín byl na 29.června, ale zdá se, že bych mohl do dvou tejdnů jezdit. Prej je v Antwerpách a měla by se každým dnem převážet sem. Těším se... :) Ale mám objednanej benzín 2.0 AWD.
 
@no_delay - 2.5l? Já mám sice smlouvu z 23.3., ale byl jsem se pár dnů předtím ptát (tuším pondělí 20.3.?) a dealer ji objednal s tím, že si ji vezmu já nebo to bude mít jako předváděčku. Jsem překvapen, že by byli schopni dodat 2.5l tak brzo.
 
2.0... jsem to po chvíli dopsal, když jsem si přečetl dotaz znovu :). Ale objednal jsem si navíc kus, kterej už byl objednanej na showroom, ve stejný výbavě co jsem chtěl já, tak to docela klaplo. Snad bude brzo.
 
Tak to pak jo - snad ti brzy dorazí. Jinak teda závidím :), 2 měsíce čekání za mnou a 4 další mě čekají :-(.
 
Pošlu aspoň fotku :). Jsem zvědavej jak ta 2.0 pojede, jsem byl samej turbodiesel posledních asi 15 let :) A těším se na Bose zvuk, to je pro mě důležitý :)
 
Back
Top