• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Predpokladam, ze jedine Revolution TOP. Protoze jinak nedostanes adaptivni tempomat. Coz zaroven rika, ze to je 2.2 175 konovy diesel.
Přesně tak, Revolution Top AWD / 2,2D - 175k / interier jsem "risknul" bílou kůži, vypadá skvěle, ošetřeno CQuartz leather, snad se moc nezprasí.
 
No ano prinasa to same plus.
Plus hmotnost, plus spotreba , plus cena , plus možná poruchovost .....
Jezdím celoročně, v zimě mj. hodně po okreskách na Vysočině. Pokud mě čtyřkolka byť jen jednou za zimu, vytáhne ze sraček ( což se doposud vždy stalo ), házím tvé "minusy" s klidným svědomím za hlavu.
Co se poruchovostí týče, za 20 let s auty 4x4 ( audi, subaru, mazda ) žádný problém s pohonem.
 
Už jsem myslel že nebude žádná kritika

Odesláno z mého HUAWEI LYO-L21 pomocí Tapatalk
Iba som vymenoval plusove skutočnosti k AWD, nie subjektivny názor.
Ked kritika, tak smerom k mazda import, ze RTop vybavu predáva iba v kombinácii s AWD pri cx 5.
 
Začínám řešit náhradu za CX7. Bohužel Mazda stejně jako kdysi u Xedosu stopla výrobu:( Takže jediná možnost je CX5, neboť CX9 je v Evropě evidentně na 2. koleji a není také tak sexy. Nicméně mě vadí, že je to vlastně tak trochu krok Z5. Když jsem tady viděl ten průser s dieselem (nechápu proč to neřešili jako u CX7 bezproblémovou močovinou), tak určitě jedině 2,5 benzín AWD (nedovedu si představit SUV bez AWD). Akorát teda nevím, proč tam cpou ty galusky 225 a není možnost objednat něco jiného? Proto také kacířsky pokukuju po nové XC60, ale syčaci zvedli základní cenu oproti předchozí verzi o 300K???? Tudíž při výbavě CX5 Rev Top to vychází na 1,6 mega!
 
včera jsem se nachomejtnul na akci Prahy 10 - koncerty a jeden z partnerů Auto Palace Spořilov. Takže vedle sebe stál Kodiaq, Cx5 + nějaká francie a Focus. Ty dva poslední vůbec komentovat nebudu, ale Kodiaq vedle CX5 vypadá jako z minulého století .....
 
Z novej CX 5 som nebol nadšený :-(
Žiadny : "waúúúú , také auto chcem !!!!! " sa u mna nekonal

Takto, vedla seba cx5-ky , asi najviac vynikne vyzrela , decentna krasa starej CX5.

Camera1020_2017_06_27_15_14_40_666.jpg
 
Back
Top