• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Design je prostě subjektivní ... mě osobně se nová cx-5 líbí o dost více než předchozí a podle mého názoru se na trhu suv najde jen pár aut, která mohou designem konkurovat nové CX-5 ...
souhlasím s tebou. je taková robusnější, sebevědomější. když jsou takhle vedle sebe, tak ta stará vypadá dost uťáple, ale jak už bylo řečeno, je to věc vkusu každého
 
Z boku nová CX5 má dost velký převis ve předu a stará má takovou sexy linku na dveřích, nové něco chybí. Ale bral bych ji. Já si asi budu muset počkat na novou M6 nebylo někde už spyfoto? :D
 
100 lidi 100 chuti :D Mi se libi nova CX 5ka z boku a zezadu ale zepredu ma hezci kukuc ta stara :)
 
Říká se, že kola dělají auto. V tomto případě to soudruzi ze země vycházejícího slunce asi krutě přestřelili. Aneb jak degradovat krásné auto :(
No upřímně, koupili by jste to? Leda na rychle přezutí :)
CX5 disky.jpg CX5 disky 2.jpg
 
Říká se, že kola dělají auto. V tomto případě to soudruzi ze země vycházejícího slunce asi krutě přestřelili. Aneb jak degradovat krásné auto :(
No upřímně, koupili by jste to? Leda na rychle přezutí :)
Tak ono už to tak bývá, že u nejnižší výbavy se šetří, kde se dá, aby se mohlo říci "cena již od ..." Ale nemyslím si, že by ty kola byly tak hrozný.. U KE se Emotionů prodávalo relativně dost a většina lidí si koupila alu 17ky na letní pneu a tyhle disky si nechali na zimu, ideální kombinace
 
Říká se, že kola dělají auto. V tomto případě to soudruzi ze země vycházejícího slunce asi krutě přestřelili. Aneb jak degradovat krásné auto :(
No upřímně, koupili by jste to? Leda na rychle přezutí :)
Zobrazit přílohu 9937 Zobrazit přílohu 9938

To spodní foto vypadá jak vozový park někde v JZD:vomit: Nechápu, že u Mazdy není možno při koupi nakonfigurovat kola! Nicméně je tam vícero zhnojení a nechápu prodejní myšlení Mazdy a přitom na tom není nic světobornýho :rolleyes:
 
Kola to jsou hnusny a ani na zimu bych si je na auto nedal :confused: Ale kola si preci kazdy muze doladit jak chce :) i mimo konfiguraci. Proste ten zaklad je osekanej, ale to dnes dela kazda automobilka a nektery jeste daleko hure nez Mazda :)
 
Poslední úprava:
Tak ono už to tak bývá, že u nejnižší výbavy se šetří, kde se dá, aby se mohlo říci "cena již od ..." Ale nemyslím si, že by ty kola byly tak hrozný.. U KE se Emotionů prodávalo relativně dost a většina lidí si koupila alu 17ky na letní pneu a tyhle disky si nechali na zimu, ideální kombinace
A ty kola vydržely jednu pravou českou solnou zimu ???:D
 
No kdyz jsem v Bosine uvidel na Kodo genius party tu CX-5 v Emotion vybave, tak jsem take na ta kola nevericne civel. Chapu, ze alu kola neco stoji, ale neni to zas takova raketa. Tohle mi prislo pod urovni vkusu, ktery se snazi ta CX-5 navodit.
 
Mám objednáno od března a termín dodání je konec září, takže to souhlasí s tím co píšou v tom článku.
 
Som zvedavy, ci daju tento novy motor do M6 na konci roku, ked sa planuju nejake zmeny, alebo bude Mazda vyrabat dva podobne motory.
 
Nerozumiem celkom , preco chcete riskovat ten novy motor 2.5 l s vypinanim valcov vo vasich mazdach.
Je to tak pol na pol , ze to bude mat spociatku technicke problemy.
Ten sucasny 2.5 l je uz asi dostatocne technicky vyzrety motor, ci nie ?!
 
Podle vseho ano. Aspon na nasem trhu. Ale jinak bych hadal, ze i do sestky tenhle prijde, ze nebude Mazda vyrabet 2 (nebo 3? i s 2.5T) motory 2.5.
 
Back
Top