• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

Ja som dospel k rovnakému rozhodnutiu ako djaara83. Kúpim sadu origo diskov a pneumatiky s rýchlostným indexom V (konkrétne Continental TS850 P SUV 225/65 R17 106V), už sú objednané. Index V som vybral aj kvôli tomu, že nebudem riešiť nejakú nálepku vo výhľade vodiča, ale taktiež tieto pneu majú zosilnené bočnice a tým že 17'' majú vyšší profil toto zosilnenie by malo pomôcť aj väčšej stabilite v zátačkách a pod. (mínus môže byť vyššia hmotnosť pneu). Cena v eshope za V nakoniec bola taká ako mi v pneuservise núkali za index T resp. H. Tak som to ďalej neriešil a išiel do V.
 
Ahoj všichni, čekám na svou CX5 :)
Vitaj v klube... :)

Ahoj všichni, čekám na svou CX5 :)
Máte někdo použité tyto senzory?
https://www.alukola-obchod.cz/tpms-...NXFDcj5yVDG36AKDdoo0FtkKVqzA92HkaAjBgEALw_wcB

Ak si si nie istý, možno je lepšie kúpiť original senzory, sada 4ks za 4432,-Kč ale možno ti dá predajca zľavu keď to berieš k novému autu a dostaneš sa na porovnateľnú cenu. Podobne aj ALU disky, predajca by ti mohol dať 10% dole
 
Originální TPMS jsem pořídil za necelé 4000Kč. Na 17" kolech je v TP povoleno ET45 a ET50, takže se dají použít plecháče určené pro KE.
 
Ahoj všichni, čekám na svou CX5 :) Mám nějaké dotazy na zimáky.

Máte někdo použité tyto senzory?

https://www.alukola-obchod.cz/tpms-...NXFDcj5yVDG36AKDdoo0FtkKVqzA92HkaAjBgEALw_wcB

Plechové disky by snad měli jít použít i ty na předchozí verzi, co?

https://www.e-pneumatiky.cz/Plechove-disky/mazda/cx-5-ke-gh/2.0-awd-118kw-1998ccm

Máte někdo dobré zkušenosti na zimu s ALU koly? Něco za rozumnou cenu tak do 3000,-

Děkuji Radek
Za plecháče na takovém autě by se měl odebírat řidičák! :-(
 
Zimáky mě čekají v pondělí... Disky a senzory už jsou, v pondělí nazutí pneu a přehození kol.
 
Umí CX-5 nahlásit překročení předem zadané rychlosti? Na Seatu Leon ST to mám...vyřešil by se tím jednoduše rychlostní index pneu, jelikož nálepka může být nahrazena právě info z palubního počítače.
 
Umí CX-5 nahlásit překročení předem zadané rychlosti? Na Seatu Leon ST to mám...vyřešil by se tím jednoduše rychlostní index pneu, jelikož nálepka může být nahrazena právě info z palubního počítače.

Ahoj, umí, nevím teď přesně kde, ale je to v nastavení. nastavil jsem si to na 140 na dálnici a pak to zase vypnul, furt mi to pípalo :). Radši mám omezovač. Večer můžu napsat kde jsem to našel.
 
Děkuji, také už jsem to našel v manuálu. Tím pádem je problém s výběrem pneu o nižším rychlostním indexu pryč. Není třeba kupovat dražší pneu, jen kvůli rychlostnímu indexu, paráda.
 
Me hned upoutaly ty ocelove svitky ze zacatku,protoze s nimi take pracujeme :) Jen my nedelame auto dily ale lehkou stresni krytinu.
 
Back
Top