1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

Nová Mazda CX-5 2017 (KF)

Diskuzi v 'Mazda CX-5 (KE/KF)' zahájil shr3k, 27. 10. 2016.

Štítky:
  1. sedvo

sedvo výkonný člen KLANu

425
    106
    43
    Z práce mám zkušenost takovou, že el. ručka je bezproblémová a hlavně udržuje mechanismus brzd v kondici.

Natural se to líbí.
  2. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    To je prašť jako uhoď - na dráty se nedá dívat, fólie zase blokuje antiradar a GPS signál. :cool: Nejlepší je Webasto.

Dvoři, markpp a Natural se to líbí.
  3. TomT

TomT rodinný člen KLANu

541
    359
    63

sedvo, shr3k a Natural se to líbí.
  4. Natural

Natural správce Člen týmu

2 928
    1 548
    183
    Zrovna jsem to sem vkládal :D Po shrekove odkazu na Stinger, jsem hned koukal na Mazdu :) Super

5. Petr Hlávka

Petr Hlávka nový člen

3
    2
    3
    Spritmonitor.de
  6. lakilaki

lakilaki výkonný člen KLANu

567
    139
    43
    Pre mna je nepochopitelna modelova politika Mazda v CZ/SK
    Planujem nove auto. Poziadavky mam 4x2, AT, adaptivny tempomat.
    M3, CX3, ani nova CX5 podla cennika, tak jednoduchu kombinaciu nevie.... smutné zistenie :(

7. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
    Takže zbývá jedině M6... :)

8. Ter Leeloo II

Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

1 033
    468
    83
    Spritmonitor.de
    V SK to mate stejne, jako u nas? Ale kdyz uz jsi ochoten koukat do zahranici, tak uz muzes rovnou o ten jeden stat dal do DE a tam asi uspejes, ne?

Natural se to líbí.
  9. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 455
    895
    113
    Spritmonitor.de
  10. Natural

Natural správce Člen týmu

2 928
    1 548
    183
  11. lakilaki

567
    139
    43
    Ano, keby svojou dlzkou 48..mm mi nerobila problemy M6 v garazi, uz by som ju mozno davno mal doma.
    Dovoz CX3/CX5 z DE, z PL by prieniesol este hromadu administrativy a poplatkov pri registracii.
    Nechce sa mi uz riesit take problemy.
    Asi dojde na to , že kúpim ňáký koncernový, technický zázrak o_O

12. Ter Leeloo II

1 033
    468
    83
    Spritmonitor.de
    Pani, to me nenapadlo, ze by se auto vybiralo podle garaze. Asi proto, ze jsem garaz nikdy nemel. Chapu, to je smula o_O.

13. Milda6

Milda6 výkonný člen KLANu

647
    222
    43
    Kvůli minulému autu jsem ubourával pilíře v garáží kvůli zrcátkám ;)

14. PHiLiPZ

PHiLiPZ člen KLANu

32
    14
    8
    Spritmonitor.de
    Snad nie tymi zrkadlami ;)

shr3k se to líbí.
  15. markpp

markpp člen KLANu

85
    41
    18
    Spritmonitor.de
    Tu je nová CX5 Top výbava s hroznými 17 kami prelezená japončíkom skrz-naskrz

zmeny od MY2016 okrem designu čo som zbadal:
    - predné výškové repro v stĺpikoch (podľa ďalšieho zdroja celé nové audio - menšie repro v predných dverách a subwoofer v kufri )
    - autohold tlačidlo
    - vyhrievaný volant
    - USB vpredu už v lakťovej schránke
    - 1 bočná kamera
    - otváranie nádrže nie na podlahe ale pri otváraní kapoty
    - ostrekovače pr. svetlometov
    - nezbadal som krytky na otvory strešný nosič (hádam nie úchyty o hranu dverí ?)
    - predná lakťová opierka stále neposuvná
    - headup display
    - výduchy ventilácie vzadu
    - vyhrievanie zadných sedadiel a 2 USB vzadu v lakť opierke
    - el otváranie 5 dverí
    - celočalúnený kufor
    Samozrejme otázka akú Top socku verziu zasa nakonfigurujú pre náš trh

Podľa tohto chlapíka má aj vyhrievanú časť predného skla pod prednými stieračmi, 2 polohy sklonu zadného operadla :)

a kto má chuť na hodinovú prezentáciu:

Poslední úprava: 12. 3. 2017
  16. lakilaki

567
    139
    43
    Ked vzadu sedia traja, jeden uz musi vystupit, aby mohli sklopit lakt. opierku a zapnut vyhrievanie zadnych sedadiel ? :eek:
    (iní vyrobcovia to maju v opierke v zadnych dverach)
    Jam mam v 5 rocnej M3 posuvne laktove operadlo, kolko asi usetrili nakladov , ked ten machanizmus posuvu vynechali z CX5 ?
    Mam rovnaky subwoofer v kufri a este naviac aj rezervne koleso ...... kde je technicky pokrok ? ...... o_O

Mam dojem, ze mazda asi prepustila svojich projektantov komfortu pre kabinu.
    Jazdne vlastnosti jimba itai, ci ako sa to vola, istotne potesia (nie kazdy si ale na to potrpi), ale trochu viac luxusu, vychytavok v interieri. by potesilo asi kazdeho. :oops:

17. Ter Leeloo II

1 033
    468
    83
    Spritmonitor.de
    No nevim, jak jine aktualni modely, ale ovladani vyhrivani sedacek mam i ja v GJ ve stredove operce vzadu. Zrovna minuly tyden jsme to komentovali s kolegama, kdyz jsem je vezl na obed. Tak si libovali, ze si urcite zatopi, akorat ve trech vzadu meli smulu.

Ale daleko horsi mi prijde to, ze si to v te operce uplne v pohode pustis pod zadkem omylem. A klidne nekolikrat za jizdy. Znam to osobne, kdyz ridi manzelka a ja sedim s malym vzadu.

18. no_delay

no_delay nový člen

16
    18
    3
    Uf, tak jsem dnes objednal CX-5 2.0 G v manuálu, verzi 2017 - takže trochu naslepo. Dodání koncem června, tak se mi změní stav z Mazda čekatel na Mazda majitel.... Těším se :) Rád se potom podělím o dojmy....

Wawris, Natural, Alamaster a 4 jiným se to líbí.
  19. Ter Leeloo II

1 033
    468
    83
    Spritmonitor.de
    Hehe, dodani koncem cervna neni zrovna "no delay" :D.

20. no_delay

no_delay nový člen

16
    18
    3
    No asi si budu muste změnit nick na delayed nebo tak něco... :). Jinak si ale myslím, že to není tak zlý, třeba na Subaru se čeká 6 měsíců, a kdyby tenhle kousek CX-5 nebyl zrovna volnej a už objednanej, čekal bych cca 5 měsíců.. prej :). Ale jak to vydržím nevím, jsem fakt zvědavej na spoustu věcí... :)

Doofer se to líbí.

Sdílet tuto stránku