• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-5 2017 (KF) - obecně

OTÁZKA:
Na jednom zahraničním fóru jsem se dočetl že když je zapnutá deaktivace i Stopu NA 2.5 G - nejste plně nabití - má to asi velký vliv na častější deaktivace 1 a 4 válce

Bonjour le monde smile.gif smile.gif
Pour ma part le CC m'a dit de mettre du SP95 mais que tout rentre quand même E10 et SP98 jap.gif
au jeu des indications pour savoir si c'est bien le 2.5 tongue.gif il y a aussi le système de désactivation de cylindre que tu peux apercevoir lorsque tu n'es pas en pleine charge l’aiguille de la conso instantanée chute d'un coup, sa veux dire que tu tournes sur 2 cylindres.
 
Taky se Vám stavá že head up display ukazuje nesmysl čtení značek? Třeba Praha před nuselakem než dojedu k ceduli 50 tak mě to ukazuje 130 a takovejch mist je aspoň v Praze víc,zítra jedu na výlet tak uvidím jak se to bude chovat jinde.Jinak na navigaci sem si zvyknul a jsem celkem spokojenej.
 
Na spoustě míst vychází "čtení značek" z mapových podkladů (bez kterých to nefunguje). A mapové podklady nejsou bohužel 100%. Pokud člověk pak už kolem značky projede, tak ji to povětšinou i přečte správně.
 
Ahoj mám jen takovej dotaz,šla by na CX-5 dodělat čelní kamera třeba do předního loga aby měla nočni viděni a napojit to na displej?Mate s tim někdo zkušenost?
 
Skoda, ze nedokaze rozpoznat znacku konca povolenej rychlosti :(
Ale v KF koniec max povolenej rýchlosti rozpozná akurát občas má potom problém udať novú max. povolenú rýchlosť. Napr. ak je najprv značka 80 potom 60 a potom ukončenie max. rýchlosti, tak sa mi pár krát stalo, že tam hodilo prázdnu značku s dvoma čiarkami až po najbližšiu križovatku a potom to už šlo.
 
Ahoj, tak jsem si nechal polepit prahy fólií - původní záměr objednat originál Mazda nebo z Aliexpressu jsem nakonec vzdal.
Místní "Písmomalířka" mi to vyřízla i nalepila za 500,- Kč (4 x dveře + 1 x kufr) - cena je konkurenceschopná i číňanům :) 20180815_132911.jpg 20180815_132923.jpg 20180815_133001.jpg .
 
Zdarec.
Ako ste spokojny s ochranou originalnych alu diskov.
Po necelom roku mam zopar tukancov a co ma stve najviac,ked skrabnem po nom nechtom,zostane tam skrabanec.A to zvazujem kupit na zezonne prezutie r19,samozrejme z mazdy.d7e9060d6ff0267bcc145aeac34b44c6.jpg2a1894c95a8d33a07c5f9bbe27ca2ec3.jpg

Odoslané z Redmi Note 4 pomocou Tapatalku
 
Ahoj mám dotaz ohledně brzděni,pokud jdete na brzdy festově rozblika se Vám auto?
 
Back
Top