• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Nová recenze Mazdy 6 MPS

Třeba protože je málo dobrodinců, co by chtěli platit spotřebu a náročný servis.
 
divim sa, ze medzi minusmi nespomenuli korozi, ma mps nejaku lepsiu ochranu? alebo narazili na kus jazdeny iba v lete za sucheho pocasia?
 
divim sa, ze medzi minusmi nespomenuli korozi, ma mps nejaku lepsiu ochranu? alebo narazili na kus jazdeny iba v lete za sucheho pocasia?
MPSky reznou opravdu míň než původní M6. viz třeba moje s 291tisícema na tachu.
 
Přesně tenhle konkrétní vůz je stále v aktuální nabídce AAA .Jen by mě zajímalo,kde je zakopaný pes,že je za takovou dobrou cenu.(120 000 Kč),když ho tak chválí...http://www.aaaauto.cz/cz/mazda-6/car.html?id=155892745#make=74&model=1109&page=3&promo=g

Protoze je to auto pred smrti. Byl jsem se na nej divat loni na podzim, kdyz ho meli jeste za 180 000. Auto nema snad jedinej dil, kterej by nebyl poskrabanej. V motoru neco neprijemne cvaka, pod kapotou neni ani tapec a cela je kriva. Je meneny pravy svetlo a pravej blatnik je lakovanej, takze bouracka, ale prodejce mi neustale tvrdil, ze bourana nebyla. Nicmene uz to asi nejakej blazen vzal.
 
Mezigenerační srovnávací test Mazda 6 MPS a Mazda 6 2,5G http://www.autojournal.cz/mezigeneracni-srovnavaci-test-mazda-6-mps-vs-mazda-6-2-5g-2/******************************************************
 
Poslední úprava:
Zdravím pánové,
tak výše zmiňované AAA Auto doputovalo až ke mě :D Musím říci, že za poměrně solidní cenu, takže na oděrky na laku jsem moc nebral zřetel. :)
Jinak - motor už necvaká - byl vytažený rozvodový řetěz, tapec pod kapotou je jen částečně - pouze přívod vzduchu k mezichladiči :) Ránu dostala, ale po odstrojení předku to vypadá, že jen ,,na měkko" - nosníky jsou celý, nesvařovaný, nerovnaný.. Zato jako vylepšení tam někdo nandal sportovní filtr a místo koncových dílů dal jen rezonátory... Občas ty lidi střílet...
 
Back
Top