• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Nové auto - smrad

atrey

člen KLANu
28
Ahojte,

tak od dnes som aj ja majitelom CX-3.
Len jedna otazka ma trosku trapi a to smrad, ktory ide zrejme od motora. Je to normalne pri novom aute?

Vopred dakujem za vsetky odpovede.
 
Je to normální. Mě to smrdělo taky. Dealer mě při převzetí na to upozorňoval a říkal, že se nemám čeho bát. Ono když to v Antverpách chystají, tak to asi stříknou nějakým přípravkem a pak když se s tím začne jezdit a zahřívá se to, tak to smrdí. Po pár dnech to přestane.
 
Je to normální. Mě to smrdělo taky. Dealer mě při převzetí na to upozorňoval a říkal, že se nemám čeho bát. Ono když to v Antverpách chystají, tak to asi stříknou nějakým přípravkem a pak když se s tím začne jezdit a zahřívá se to, tak to smrdí. Po pár dnech to přestane.

Super, tak to mi odlahlo :) Dakujem pekne za odpoved.
 
Jo stává se to, já když jel od dealera, tak jsem zastavil, že si odskočím a nechal jsem běžet motor. Po chvilce bylo vevnitř jako kdyby si tam někdo zapálil, normálně tam byl kouř. Musel jsem vyvětrat, aby se dalo jet dál
 
Je to v pořádku u mě to trvalo měsíc než se to vypálilo a vyvanulo.Prodejce mě na to několikrát upozornil.
 
Presne ako píšu ostatní. Aj moja CX3 trošku smrdela, cca 2 týždne. Najprv, asi týždeň aj dymila ale všetko sa to stratilo a teraz si užívam vôňu nového autíčka. :)
 
Ten istý problém ..len mne to dealer"zabudol" povedať ..odovzdal mi auto ..natankoval som ..prvá križovatka v aute smrad ako spálené káble jemný dym ..ja stres panika a potom nervi...otočka späť k predajcovi :mad: (som vychodňar mame to asi v krvi) chudák keď ma videl tak schovaný za pultom kričal že je to normálne :D:D ..teraz ešte ten smrad cítim hlavne pri štartovaní a nábehu klím
 
Ja som sa prvých 100km cítil ako v spaľovni smrad šialený spustené okna


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
To mi povídej, ale když vím čím to je, tak jsem byl v klidu. Ještě než jsem vyrazil, tak mi to prodejce sdělil že se to může stát, jinak bych asi taky letěl zpět.
 
Mne to povedať "zabudol" z prvej križovatky otočka ...nie som pokojný typ a povedal by som že som nechal voľný priebeh emóciám


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Tak to jsme na tom stejně kamaráde, jak se mi něco nezdá, tak jsem taky hned nervózní. :)
 
Len ty si pokojný Čech ..a ja "vychodňar"


Odoslané z môjho iPhone cez Tapatalk
 
Doufam ze je to jen neco takovyho a nic vaznyho

Zdary! Ano,i já se připojuji k názoru,že je to "jen" smrad při "vypalování" zbytků konzervační hmoty používané k ochraně auta při transportu z Japonska - hlavně před cestou po moři.. Mě to smrdělo minimálně do 8000 km,teď mám necelých 13 000 a už je to pryč..;) Ale prodejce mne na to při koupi nového auta letos na jaře zvlášť upozorňoval ( a trefil skoro přesně i ty najeté km ),takže Tebe ten Tvůj "snad" musel také...
S pozdravem Mike! CX - 3 , 150 AWD

P.S. VŠEM samozřejmě krásné svátky a HLAVNĚ VŽDY bezpečný návrat domů! :)
 
Back
Top