• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nový design MazdaKlan?

lakilaki

výkonný člen KLANu
770
To iba mne sa zmenil design mazdaKLAN-u v Opera ?
Nevidim ziadne reakcie klaňákov na zmenu .
Prvy den som si zvykal, dnes je to uz samozrejmy, prehladny dizajn.
Za mna, je to zmena k lepsiemu, autor si zasluzi pochvalu.
 
Včera ráno to bylo ještě postaru, odpoledne už nově. Až jsem si říkal, zda jsem se nepřesměroval někam jinam. Supr práce - příště alespoň nějaké oznámeničko
 
No a jaky mate vlevo dole ted vybrany style/vzhled (MazdaKlan, MazdaKlan Flat a MazdaKlan Flat Dark)? Treba se jen nejak zresetovalo nastaveni nebo zmenil default. Ale pokud si dobre pamatuju, volby jsou tam porad stejne, takze si muzete zvolit, co jste videli predtim, ne?

Ja jen, ze jsem si niceho noveho nevsiml od ...
Vrátil se nám styl MazdaKlan Flat Dark ... @Alamaster a @TomT možná uvítá ... A když už jsem byl v tom, přidal jsem i MazdaKlan Flat. ;) Oba styly se ještě budou optimalizovat.

Od te doby pouzivam MazdaKlan Flat.
 
A já si říkal, co jsem kde zase zmáčknul že je grafika jiná.
Ale budu věrný standardu.
 
Tak já nic nemačkalo_O jenom jsem se dopoledne přihlásil na původní stránku a odpoledne tam již byla nová:cool:
 
Za mě dobrý. Jsem trubka, že jsem až teď zjistil, že se dá změnit styl... :)
 
btw .. offtopic: hosi ten cernej font v dark modu fora neni uplne dobrej napad :)
 
Back
Top