• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ochranné fólie na karosérii

Kousek tady odtud jsou kluci co se tím "živí"
Tož ať kluci ukážou nějakej datasheet nebo productsheet, tam jsou uvedeny základní parametry a většinou tam bývají i doporučení ohledně instalace a záruční podmínky dané výrobcem.

Abych se přiznal, mám takovej pocit, že když jsem vybíral já, tak jsem na KMPS taky narazil, ale nejsem si jistej ... a v počítači k tomu nic nemám. Zkusím se podívat ještě v práci. Každopádně google nic nedává :(.

Jen ještě pozor, jestli s tím kluci umí dělat. U mě se to moc nepovedlo a třeba jedno zrcátko půjde určitě na přelep ... na druhou stranu, když trochu zaprší a auto se zaprasí, tak ty drobný vady stejně nejsou vidět, ale ochrana třeba proti těm kamínkům nebo ostružinám v lese tam prostě je. Tím chci říct, že lepší ochrana přebíjí v mých očích i drobné optické nedostatky.

Držím palce, ať se to podaří ;).
 
Tak jsem se dnes stavil u WrapStyle, protoze mam nejakou zahadou mirne odrene prave zrcatko. Ale prave to slo pouze do folie. Kdyz jsme ji ted sundali, tak na lak to neproslo.

Kazdopadne tam zrovna pracovali na Mazda 3 v Hatchbacku, Soul Red. Tak se priznejte, kdo to tam ma a kompletne se placl pres kapsu? ;) Ma to i ozdobne original listy pod narazniky a prahy a nechava si delat kompletni polep celeho auta a to takovym zpusobem vcetne odstrojeni klik a zrcatek atd..
 
Tak to jsem byl prosím já :), dokonce udelali i kompletne cerny loga takze uz na mazdicce neni zadny chrom :)
Ha, odhalen! ;)

Jojo, ja jsem se jich tam prave ptal, proc to maji az tak moc odstrojene, zda to budou vsechno foliovat, treba i to logo. A pan rikal, ze nejspis to logo take hodi do cerne. Jeste se tvaril, ze to nevi jiste, asi to nebylo explicitne pozadovano. Nemas par fotek hotoveho auta? Ja si totiz celou dobu prave take zahravam s tim, ze bych zacernil ty chromove "ozdobne" prvky. Jen s tim logem to u me asi ani nepujde - kvuli radaru.
 
Je to presne jak rikas, na logach jsme domluveni nebyli, ale prekvapili a udelali i loga :). Jinak fotky budou, ale budu fotit az dnes, rano jsem auto akorat vyzvedl a razil rovnou do prace. Takze pokud nezapomenu tak vecer nejake foto nasdilim. Zatim musim rict, ze komplet chromy v cerne tomu auticku dali uplne novy vzhled a vypada o poznani lepe. Kazdopadne jsem teprve na zacatku, chci to dostat do vzhledu te club sport edice co meli v Americe. Proc by to nemelo jit kvuli radaru?
 
Protoze moje predni logo neni jen chromovy tvar loga Mazda, ale cela takova "zasklena" zalita placka.

Aha a ono v te placce neco je? Kazdopadne to neni clenity povrch takze by podle me sla pouzit transparentni folie, ktera ztmavuje. Neco jako se dava treba na okna, ze si zvolis treba 75% transparentnost a ono to logo potom ztmavne. Mam pocit ze neco podobneho delali ve WrapStyle na mercedesu, ten mel to logo take zalite.
 
Moc hezké. Fakt že jo. Služeb WrapStylu asi využiji i já, když to vidím :).
 
Moc hezké. Fakt že jo. Služeb WrapStylu asi využiji i já, když to vidím :).

Určitě doporučuji. Jinak jestli te to zajima tak cena za cely polep vcetne tech log byla necelych 33tis. Ale chce to tomu autíčku dát trochu lásky :)
 
Jo, cena mě zajímala, ale nechtěl jsem se na to hnedka ptát :).
Btw. cena byla jednotná, nebo ti to rozepsali? Mě by zajímala cena za ten polep těch log a chrom částí.
Ty máš zatmavené i světla nebo se mě to zdá?
 
Jo, cena mě zajímala, ale nechtěl jsem se na to hnedka ptát :).
Btw. cena byla jednotná, nebo ti to rozepsali? Mě by zajímala cena za ten polep těch log a chrom částí.
Ty máš zatmavené i světla nebo se mě to zdá?
no cenu mam v kuse, ale za ten predni chromovej dil, chromy okolo mlhovek a pod okny mi rekl 1500,-, sice jsme se bavili i o tech logach do leskle cerne a i o tom napisu mazda 3, ale nakonec jsem dosli zaveru ze to polepit nelze ze by se to muselo jedine dipnout. Ale nakonec to udelali, protoze je to proste hezci :), ale cenu nezvedli. Nicmene v ramci ferovosti, a protoze to byla prace navic, kterou nemuseli, sem jim nechal asi 1300,- navíc. Nicméně ty ceny ber asi spíš jen orientačně, protože jsem si nechal delat celopolep a ten sam o sobe vysel na nejakych 31,5tis. Takze pokud to budes pocitat tak z toho mas nejakych 34tis.

Co se týče světel tak ne, ztmavovaná nejsou, nechci na auto řešit věci, které by nejsou úplně ok, nicméně zvažuju čirou folii na predni i zadni. U prednich z toho duvodu, ze voda z ostrickovacu ma tendenci rozezirat svetla. Priznam se ze folku jsem resil ani ne tak z estetickych duvodu jako spis z ochrannych duvodu.
 
Tak to je super. Ještě jeden dotaz :). Jak dlouho jsi tam měl auto? Zvládli to za den nebo to bylo na víc dní?
 
Back
Top