• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Odlišnosti výbav GTA, GT, Dynamic, Top atp. podle regionů

Jel jsem se na tu dvoulitrovou ve Sportline dnes podívat a už byla prodaná. :( Dobré je, že mám rozšířený obzor v hledáčku o dvoulitry. Seděl jsem v tom bazaru ve 2,5 a hodně ty hezké budíky svítily. Jde to ztlumit ?


Zdar,jaky je tam rozdil v budikach oproti 2.0 furt si nedokazu vybavit,co mas na mysli
 
Cenda85: Ty "správné" jsou ty co máš v profilovce, tuším Blackout jim říkají a jsou součástí výbav GTA, Dynamic ... Většina dvoulitrů je nemá.
 
Aha, díky za vysvětlení, netušil jsem, že 2,5 je mají všechny, měl jsem za to, že jak píšeš je to typem výbavy, koukal jsem a šel jsem rovnou po GTA/GTA Plus :) jsou parádní :)
 
Aha, díky za vysvětlení, netušil jsem, že 2,5 je mají všechny, měl jsem za to, že jak píšeš je to typem výbavy, koukal jsem a šel jsem rovnou po GTA/GTA Plus :) jsou parádní :)
Je to typem výbavy, 2.5 se prodávala jen jako GTA, GT, Dynamic, Top, GTA Plus, Sports-Line, GT-Line... atp.
Optitron-ové
V terminologii Mazda: "Přístrojová deska Black Out" ;)
 
No já hledal 2.5 strááááášně dlouho, pak přišla do oka moje současná jen 2.0 a co už no. Život je o kompromisech....když ty auta prostě nejsou, tak nejsou ....
 
V terminologii Mazda: "Přístrojová deska Black Out" ;)
Nechcem vyvolavat vasnive diskusie ohladne budikov v mazdach, iba pre zaujimavost :)
Ktore budiky su Optitron a ktore Black Out ? Su to budiky mojich mazda aut.
Ktory typ je v M6 ?
 

Přílohy

  • DSC02244.JPG
    DSC02244.JPG
    550,5 KB · Zobrazení: 53
  • DSC02245.JPG
    DSC02245.JPG
    226,7 KB · Zobrazení: 51
  • PICT0688.JPG
    PICT0688.JPG
    441,9 KB · Zobrazení: 50
  • PICT0691.JPG
    PICT0691.JPG
    712,6 KB · Zobrazení: 52
Myslím, že s jistotou odpoví Shr3k :). Já myslím, že v základu ne. Za příplatek se to asi dodávalo (pružiny). Na té mé je to zřejmě dodělávané později. Na jaře se rozhodnu jestli je tam nechám. Až přehodím na 18" letňáky, tak uvidím jestli to bude snesitelné. Origo pružiny mi dali v krabici, takže by mě to stálo "jen" práci. Modré pružiny Eibach by pak byly na prodej.
 
A nezáleží to podle regionu? Mám auto dovezený z Itálie a já bych si řekl že to má spotrovní odpružení no vono už ten název gta zní sportovně
 
Nezáleží. Pružiny od Eibachu byly jen jako originální příslušenství.
 
Mazdar vsem,

kdyz resite vybavy, v jake se objevuji elektronicky natavitelna predni sedadla? Vidam velmi malo...
 
Viz ceníky a katalogy...

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top