1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
  2. Čtvrtá série MazdaKlan polo triček a softshell bund

Ahoj Host, chtěli bychom tě upozornit, že se plánuje další dovýroba kvalitních polo triček (pánských i dámských) a softshell bund s decentním logem a barvami MazdaKlan. Více informací...

3. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

interiér Odřený volant - reklamace

Diskuzi v 'Mazda CX-3 (DK)' zahájil jahlk, 10. 10. 2017.

1. jahlk

jahlk nový člen

13
    14
    3
    Dnes jsem reklamoval odřený volant v kůži (po 16 měsících a 20 tis.km)
    UZNÁNO!
    Pozvali mě k výměně volantu, prý všechny Mazdy z počátku roku 2016 mají použitou málo odolnou kůži.
    Jestli máte někdo podobný "problém" reklamujte!
    P1050973.JPG P1050975.JPG

Poslední úprava moderátorem: 10. 10. 2017
    Natural, Bielan, Max6 a 1 další osobě se to líbí.
  2. MichaelPine

MichaelPine člen KLANu

33
    8
    8
    To jen dokazuje to, že se na všem šetří a ani auto skoro za půl mega není zárukou kvality. :eek:

Doofer a lakilaki se to líbí.
  3. djaara83

djaara83 člen KLANu

91
    35
    18
    Stejně vypadal volant v CX-5 pořízené v listopadu 2015 s nájezdem cca 10000km po roce...

4. shr3k

shr3k správce Člen týmu

1 376
    848
    113
    Spritmonitor.de
    Spíš málo odolná barva na kůži...

Lazlo se to líbí.
  5. jahlk

jahlk nový člen

13
    14
    3
    a měnil jsi volant, nebo s tím jezdíš dál?

6. jahlk

jahlk nový člen

13
    14
    3
    to nevypadá na málo odolnou barvu, ale ta kůže se začíná vrásnit a drolit, to se mi ani na Focusu nestalo za 13 roků a 250 tis.km !!
    ale líbí se mi přístup: výměna a bez řečí.

7. Vitus

Vitus správce Člen týmu

4 020
    2 278
    183
    Spritmonitor.de
    můj volant bych si taky představoval o kus odolnější, ale zatím žádné viditelné otěry/oděry nemám .....

8. djaara83

djaara83 člen KLANu

91
    35
    18
    Když to začalo, tak jsem se stěhoval a auto prodával, nový majitel mi pak posílal foto jak vypadá po několika dalších měsících. Mám za to, že mu volant vyměnili...

9. Max6

Max6 rodinný člen KLANu

312
    322
    63
    Už jsem to @jahlk říkal kdyby mu to náhodou neuznali, ale mám vyzkoušenou firmu volantech a ty umí opravit nebo udělat volant na zakázku opravdu moc pěkně.

shr3k se to líbí.
  10. jahlk

jahlk nový člen

13
    14
    3
    jj, pravda, už jsem si dokonce i vybral kůži a červené prošití, ale i tak jsem spokojený, třeba na to po čase taky dojde :)

11. jahlk

jahlk nový člen

13
    14
    3
    Dnes namontován nový volant, na pohled i omak "kvalitnější" , doufám že i odolnější :)
    ten původní mi nechtěli nechat ani na hraní :):):)

Sdílet tuto stránku