• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Odřený volant - reklamace

jahlk

nový člen
21
Dnes jsem reklamoval odřený volant v kůži (po 16 měsících a 20 tis.km)
UZNÁNO!
Pozvali mě k výměně volantu, prý všechny Mazdy z počátku roku 2016 mají použitou málo odolnou kůži.
Jestli máte někdo podobný "problém" reklamujte!
P1050973.JPG P1050975.JPG
 
Poslední úprava moderátorem:
Stejně vypadal volant v CX-5 pořízené v listopadu 2015 s nájezdem cca 10000km po roce...
 
Spíš málo odolná barva na kůži...
to nevypadá na málo odolnou barvu, ale ta kůže se začíná vrásnit a drolit, to se mi ani na Focusu nestalo za 13 roků a 250 tis.km !!!
ale líbí se mi přístup: výměna a bez řečí.
 
můj volant bych si taky představoval o kus odolnější, ale zatím žádné viditelné otěry/oděry nemám .....
 
Už jsem to @jahlk říkal kdyby mu to náhodou neuznali, ale mám vyzkoušenou firmu volantech a ty umí opravit nebo udělat volant na zakázku opravdu moc pěkně.
 
Už jsem to @jahlk říkal kdyby mu to náhodou neuznali, ale mám vyzkoušenou firmu volantech a ty umí opravit nebo udělat volant na zakázku opravdu moc pěkně.
jj, pravda, už jsem si dokonce i vybral kůži a červené prošití, ale i tak jsem spokojený, třeba na to po čase taky dojde :)
 
Dnes namontován nový volant, na pohled i omak "kvalitnější" , doufám že i odolnější :)
ten původní mi nechtěli nechat ani na hraní :):):)
 
mno nevím jestli si troufáš odpojovat a pak zase zapojovat airbag .... osobně bych do toho prsty nestrkal a nechal to na odbornících ,-)
 
Jestli se nepletu, tak Mazda má z boků volantu krytky, ty se vyloupnou a povolí šrouby a povolí airbag a pak jej vypojit že štekru a hotovo, pokud teda ještě povolit volant.
 
Zdravim, vie niekto ako demontovat volant? Chcel by som si ho dat obsit do koze.
Taky to mám v plánu, řešil jsem to s firmou která to dělá formou výměny, ale nemají ten Můj skladem.
Na výměně volantu nic neni. Hlavně odpojit baterku a pak už jen konektory.
 
Mě zaráží že se volant může za 15t km jakoby olestit.
Všechny nové Mazdy mají ten volant matný a takový hrubší.
Poti se na něm ruce.
Ale reklamovat to asi neprojde.
Je to volant v trojce BN.

20201118_104513.jpg
 
Poslední úprava:
Tak dnes vyměněno na záruku +po dobu servisu zapujcen vůz za pakatel poplatek.
Tímto děkuji Car Star Praha.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Ahoj, taky se podelim na cx3 vybava atraction, takze ne uplna holota ? se mi ve 24000km taky zacal loupat volant, coz mi hlava fakt nebere. Jako nechci vychvalovat skodovku, ale kdyz jsem daval octavii ve 150 000km prsc, mel jsem ji novou tak volant byl jako kdyby ted vyjela z fabriky. Ale nastesti byla uznana reklamace tak v patek v car staru bude volant novy ? jsem zvedavej jak dlouho vydrzi ?
 
Back
Top