• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor Oleje, intervaly výměn atd.

Jojo šikovní kluci, na vše ;) Na jaře tam pojedu na klimu, přezout a geometrii, olej v převodovce + udělám znovu olej a pak pojedu co deset.
 
Jojo šikovní kluci, na vše ;) Na jaře tam pojedu na klimu, přezout a geometrii, olej v převodovce + udělám znovu olej a pak pojedu co deset.

Jsem tam rovnou zavolal a zeptal se, prej není problém, takže ok.
A neměl ani problém s tím když jsem mu řekl že bych chtěl aby ten prostor i vyčistili (BG109), prej není problém. Aspoň uvidím co z toho vyteče za sajrajt. :D

Jinak já mám ještě na pořadu dne brzdy, který mi přijdou přístí týden do @Max6 , takže s těma do toho autorizáku stejně musím. :D
 
Nevím, já prostě těm klasickým servisům nějak extra nedůvěřuju a už vůbec ne těm co jsou tady v Prostějově.
A zrovna brzdy nejsou jen tak něco.
 
Yes, v pohodě, ale neradil bych ti něco, co nemám ověřené. Zvlášť u auta. Ale chápu tě. Já jen kdyby náhodou, tak ať víš;)
 
Já bych právě nevěřil, že v autorizáku budeš mít tu potřebnou péči (očištění a rozhýbání třmenů atd atd). Už podle časového rozsahu práce :)
 
Není autorizovaný jako autorizovaný, v tomto byla zlatá Břeclav (Autopard či Autojonáš), tam bylo o auto vždy postarané. Autopalace je taková továrna, co si člověk neřekne tak to nemá, a u Balvína byly vždy brzdy očištěné a prostříknuté. Sice se jim nelíbí přední kotouče (originál najeto 266000km a jsou rezavé), ale stále brzdí jak šlak, u zadních brzd se mi dostal bordel do pravého třmene, tak to vyčistili, ale samozřejmě, byla doporučena jeho výměna. :D
 
Jako já na AMH Olomouc nemůžu nadávat, když mi opravovali ten lak na autě, tak to opravdu udělali pořádně a taky ten vzhled odpovídá, ale je jasné, že co se týče oleje, tak je člověk raději když vidí co tam lijou, nebo jak se o to auto starají.
 
Osobně po zkušenostech s různými věřim 100% jen jednomu servisu a to, že si brzdy vyměnim sám na parkovišti mezi panelákama :D
 
Osobně po zkušenostech s různými věřim 100% jen jednomu servisu a to, že si brzdy vyměnim sám na parkovišti mezi panelákama :D

To je fajn a je to nejlepší když to umíš, ale pokud to někdo jako já neumí, tak má smůlu a musí hledat někoho kdo mu ty brzdy vymění. :D
 
S Castrolem chybu neuděláš pokud mazda u GH předepisuje 75W-90. Jestli chceš echt produkt tak od Milers Oil jejich nanodrive. Svíčky ti neporadím.
 
Nevíte prosím někdo, jak se u Mazdy 6 GH MZR-CD maže servisní interval výměny oleje?
Snad by to mohla být nějaká kombinace pedálů a zapalovaní?
 
Ahoj,jsem nováček s Mazdou. Chci se zeptat jaký olej doporučit 5w 30 nebo může být 5w 40. Koukal jsem na různá fóra.
Mám zalusk na Castrol Edge turbo diesel fst 5w 40.
Dík za info
 
Back
Top