• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Opěrka levé nohy řidiče na CX-3 - varianty

alu opěrka + pedály na ALIEXPRES za 600 .... origo Mazda 2229kč:) , snad se to do roka nerozpadne :p
upload_2020-2-18_20-35-51.jpeg

upload_2020-2-18_20-35-0.jpeg
 
Tá opierka nohy ti tam dlho nevydrží. Lepiaca páska nič moc. Tiež to mám a rozmýšľam či by to nebolo lepšie nejako prišrubovať. Zaujímalo by ma ako je to riešené, keď si to človek kúpi originál a dá si to aj namontovať.

Originál je šroubovaný přes ten koberec.Řešíl jsem to suchým zipem.Háčky v tom koberci celkem drží a dá se to sundat když auto luxuješ.
 
Nechci zakládat nové téma, ale v tuhle chvíli mi jde spíš o "opěrku" pravé nohy. Na nějakých fotkách i videích jsem viděl originální obložení tunelu nějakým měkčeným materiálem a hrozně se mi líbilo, že to tam je už od výroby. Jedno z největších zklamání po usednutí do auta pro mě bylo, že to v mojí není :-( Nevíte někdo, dá se to sehnat? Hledám všude možně a nikde ani zmínka. Neoriginální řešení prosím až v druhém sledu (tedy jestli z nějakého důvodu už neexistuje to originální mazdí). Díky moc!
 
Nechci zakládat nové téma, ale v tuhle chvíli mi jde spíš o "opěrku" pravé nohy. Na nějakých fotkách i videích jsem viděl originální obložení tunelu nějakým měkčeným materiálem a hrozně se mi líbilo, že to tam je už od výroby. Jedno z největších zklamání po usednutí do auta pro mě bylo, že to v mojí není :-( Nevíte někdo, dá se to sehnat? Hledám všude možně a nikde ani zmínka. Neoriginální řešení prosím až v druhém sledu (tedy jestli z nějakého důvodu už neexistuje to originální mazdí). Díky moc!
Za cca 9 litrů to lze vyměnit. Když se mrkneš na rozdíl v ceně, je vidět, že se zastoupení snažilo nakonfigurovat co nejlevnější nákup.
 

Přílohy

  • CX-3 2020 5570A 01-03 KONZOLA.pdf
    195,9 KB · Zobrazení: 25
to je jako hezký probuzení, doslova :D ale mockrát děkuju, aspoň vím part #
 
Back
Top