• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Oprava karoserie po krupobiti

zenof

nový člen
13
Zdravim,
pri dovolenke v Taliansku pred 2 tyzdnami som sa pri Lago di Garda dostal s mojou novou Mazdou 6 do krupobitia a vysledkom su znacne stopy na karoserii. Od poistovne som sa dozvedel ze maju na tieto opravy zazmluvneny Auto Qliniq. Mate s nimi niekto skusenost?
 

Přílohy

  • DSC07749_800x600.JPG
    DSC07749_800x600.JPG
    148,6 KB · Zobrazení: 97
tak to zabolí. Cítím s tebou, před cca.6ti lety jsem takhle schytal ono veliké krupobití v Praze na předminulé auto. Naštěstí ČP plnila rychle a ve výsledku byly škody celkem minimální oproti tvojí Mazdě, moje tehdejší Mondeo mělo nejspíš pořádné plechy :-(
 
Veru to bolelo, v aute sa to poriadne ozyvalo. Boli to dost velke kusy ladu, niektore mozno aj vo velkosti tenisovej lopticky, cakal som ci to nerozbije aj sklo.
Preliaciny som videl na roznych znackach, aj Audi a pod.
DSC_0053_1_800x450.JPG
 
Ziadny problem .
Moja mazda bola na tom este horsie , "důlkári" ju opravili uplne bezchybne.... poistovni vyuctovali za to 2400,- €
 
Já byl u qlinika (Praha) někdy v červnu s Astrou (2015). Na kapotě jsem měl 120 děr. Dva borci si s tím hráli dva dny a výsledek byl perfektní ale.... při vracení auta leasingovce mi borec při předání ukázal hromadu malých dírek v laku v místech, kde byly ďůlky. Nemusel jsem to řešit ale pro příště si pohlídám jestli se mi po PDR (nebo jak se ta metoda jmenuje) neloupe lak.
 
Mozes napisat ktora firma Ti to robila? Neviem ci su vsetci rovnako zrucni.
To veru uz neviem (2014) , objednavala ich priamo allianz poistovna a sidlo mali v BB.
Mazdu som mal iba pristavilt do akejsi ich dielne.
Trval som vsak na tom, ze to musia spravit pod dohladom mazda servisu, priamo v mazda servise, preto bol asi aj vysledok ich práce bezchybny.
 
V září mě čeká to stejné po letní bouřce. Přistavuju auto do Autopalace Brno, kde auto odstrojí a PDR na důlcích bude pracovat firma Doktor Důlek. Dám potom echo, jak to dopadlo pro případné další nešťastníky do budoucna.
Ať se oprava povede a není nic poznat přeju ;)
 
To asi nepůjde jinak než pomocí PDR co? Myslím tím toto: http://www.google.com/search?q=/sluzby/oprava-dulku-metodou-pdr/
 
V červenci, kdy jsem měl cca 2 týdny doma novou ojetinu jsem to schytal taky. Po opravě ale na autě není nic poznat, takže zas taková tragedie to není. Problém byl však v tom, že servis myl auto v kartáčové myčce, takže jsem auto dostal s poškrábaným lakem, ale to už je jiný problém.
 
Back
Top