• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Oprava víka loketní opěrky

Vitus

správce
Člen týmu
5 942
už přes časem se u mojí GJ (stává se to i u GH) začalo viklat výsuvné víko loketní opěrky. Postupně se to v krátkém čase přeměnilo v to, že víko se vaklalo jakoby vůbec nedrželo.....

řešení je strašně jednoduché:

odendat celý zadní plast i s mřížkami výduchu klimy (uškubnout silou) a zastrčit zpět oba čepy, na kterých to drží. Simsalabim, hotovo :) Snad vám to udělá stejnou radost, jako udělal @Max6 mě ,-)

Loketka.jpg
 
Poslední úprava:
už přes časem se u mojí GJ (stává se to i u GH) začalo viklat výsuvné víko loketní opěrky. Postupně se to v krátkém čase přeměnilo v to, že víko se vaklalo jakoby vůbec nedrželo.....

řešení je strašně jednoduché:

odendat celý zadní plast i s mřížkami výduchu klimy (uškubnout silou) a zastrčit zpět oba čepy, na kterých to drží. Simsalabim, hotovo :) Snad vám to udělá stejnou radost, jako udělal @Max6 mě ,-)

Zobrazit přílohu 12268
Pomohlo, děkuji! Opraveno za 4 min.
 
Ja bych zase rád Vyřešil ne vyklaní, ale za letních dni mi loketka nedrží v západce a při řazeni a s rukou na loketce mi cestuje.
 
Včera najednou opěrka "alá" vyklačka. Dnes za 2 minuty zatlačené zpět oba čepy. Díky za návod! ;)
 
Pánové nevím jak se Vám to podařilo sundat ten zadní dekl, dneska jsem s tím zápasil na mé gh snad 20 minut a krom dojebanych plastů od šroubovaku sem si moc nepomohl, drží to jak přibite a zabrat trochu víc mám celkem obavy....
 
Ahoj, nemáte někdo nějaký návod, jak rozebrat loketní opěrku (nebo spíš jen sundat vršek opěrky)? Při otevření je jedna strana volná a nevím, jak to tam je uchycené. Zda tam je něco zlomeného nebo tam je jen nějaká železná osa, která je na jedné straně vypadlá. Děkuji za každou radu.
 
@pantauleo Ahoj, je tam jen osička která se ráda vysune a pak je to takhle volný. Než to tady zdlouhavě popisovat,tak tady máš PDF z workshopu kde je to názorně popsaný jak to celý demontovat.
 

Přílohy

  • loketnioperkaBM.pdf
    563,1 KB · Zobrazení: 62
  • stredovypanelBM.pdf
    297,1 KB · Zobrazení: 38
Back
Top