• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Opotřebovaný volant

terax12

nový člen
17
Ahojte, neviete mi poradit nejaku radu ako si renovovat volant? Obsivanie by som zatial nechcel riesit skor by ma zaujimala nejaka rada ako dostat kozu na volante do vyhovujuceho stavu.

IMG_1889.JPG IMG_1886.JPG IMG_1890.JPG
 
Auto ma 4 roky. Vyrobene 04/2014. Ked som sa pytal na zaruku tak mi v servise povedali ze je dvojrocna.
 
Taky bych byl pro variantu nechat přešít (pokud už je záruka KO).
 
Buď oprava - dost náročný proces -


Nebo spíš přešití - nic složitého -

 
Tak vyskusam teda cez ebay kupit novu kozu a vyskusam to sam presit len sa obavam aby to nevyzeralo zle :)
Potom dam vediet vysledok.
 
Diky za kontakt, uz som s pani v Povazskej Bystrici dohodnuty. Potom hodim vysledok ako to dopadlo.
 
Ja som mal podobný problém pred rokom na mojej m3ke ročník 2014. Na ľavej časti volantu bola vyšúchaná koža. Ukázal som to predajcovi, uplatnila sa záruka a vymenili mi veniec a zatiaľ je kľud ;)
 
No já mám takové malé prasklinky na kůži na levé straně (po 40 tisících) a tak to budu reklamovat, už se na to dívali, mění celý volant.
 
Rovnaká skúsenosť..Auto malo okolo 10tis a začal sa volant šúchať.Momentalne 35tis. a vyzerá ako keby tam bolo najazdené niekoľko stotisíc....Keďže som to neriešil hneď tak v servise mi povedali že si to mám dať niekde precalunit.
 
Ty to auto máš už po záruce když máš tak málo najeto ??? Hned si to řešit nemusel, stačí do konce záruky.
 
Ty to auto máš už po záruce když máš tak málo najeto ?? Hned si to řešit nemusel, stačí do konce záruky.
Auto bolo málo používané takže som doplatil na to, že sa to prejavilo neskôr.. Nečakal som že sa to zosucha až tak.Momentalne absolvovana stvrtá servisná.Je tam predĺžená záruka na päť rokov ale to neviem na čo všetko je..
 
Poslední úprava moderátorem:
Mě volant vyměnili na záruku kvůli drobné kosmetice takže naprostá spokojenost.
c13ab12ba667c232a54b4375fff92120.jpg7308785434cecf12bfce62b9e27c2eb5.jpgde182cf69aa447ff4effbd9ebf47e020.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Poslední úprava moderátorem:
Chystám se také na renovaci. Původně jsem od koupě jedné Mazdy upustil, protože měla ve 48.000 km oholený volant, jako kdyby měla nalítano 300.000 km a to se mi vůbec nezdálo. Pak jsem si všiml, že takhle vypadají skoro všechny M6 2013+, ať mají najeto 50, 100, nebo 150. :) Evidentně výrobce hodně šetřil na materiálu, to jsem u jiného auta neviděl. Koukal jsem, že v Liberci to umí Volantech na počkání (4 hodiny), bez nutnosti volant sám demontovávat, posílat poštou a čekat + opět sám montovat zpět.
 
Back
Top