• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Ještě před pár dny jsem tu fungoval pod nickem @fram.Na začátku týdne mě volali známí, že jim
z mojí emailové adresy chodí divná pošta.( email,kterým jsem se tu registroval.)Vtip je v tom,že jsem
nic neposílal.Tak jsem požádal @shr3k o smazání účtu.Může mě někdo prosím vysvětlit co se mě přihodilo a jak se tomu bránit.Ted mám zdejší účet s jiným emailem.Díky.
 
Hlásim od utorka prezuté na zimu. Súčasne s tým prestal divný praskavý zvuk od predných kolies na prvých 100m,keď bolo vonku chladno. A začal šúchavý zvuk od zadného kolesa, meniaci sa v závislosti od rýchlosti otáčania kolesa. Takže zajtra na zdvihák a hľadať.
 
V tomhle jsem amatér tak jsem zrušil vše co bylo s tou profláklou emaillovkou spojený.

Jak jiz bylo zmineno vyse, spise je zavirovanej pc. Takovych viru se siri spousty, jak pres maily tak pres facebook atd. Nejcastejsi jsou viry typu, ze ti prijde mail/zprava od nekoho znameho, ty tomu duverujes, stahnes soubor a uz si stahujes vir. Tim nakazis pc a pak jak je ten vir naprogramovan, tak se rozesila dal. Proste lavina. Odvirovani je vec narocna a ne vzdy 100%, doporucuji reinstalaci celeho pc.
Pomerne dost casto resim s lidma takove nebo podobne problemy, nejsi prvni a ani posledni.
Hlavni je, davat si pozor na hesla napr. internetovemu bankovnictvi atd. protoze jsou viry ktery jsou schopny vysat ucet.
Zrovna minulej mesic jsem resil problem, kdy kluk co ma paypal (pro ty co nevi, internetova penezenka), tak mu prisel mail ze si ma upravit udaje. Samozrejme mail otevrel, otevrel stranku ktera byla samozrejme podvodna a zadal udaje primo ke sve bankovni karte. No a co se nestalo, za hodinu byl chudsi o 9000Kc.
 
Poslední úprava:
Jak jiz bylo zmineno vyse, spise je zavirovanej pc. Takovych viru se siri spousty, jak pres maily tak pres facebook atd. Nejcastejsi jsou viry typu, ze ti prijde mail/zprava od nekoho znameho, ty tomu duverujes, stahnes soubor a uz si stahujes vir. Tim nakazis pc a pak jak je ten vir naprogramovan, tak se rozesila dal. Proste lavina. Odvirovani je vec narocna a ne vzdy 100%, doporucuji reinstalaci celeho pc.

Taky jsem nad tím uvažuji teď jsem na cestách tak jsem zatím dal do továrního nastavení telefon (Nsxus5) a tablet
(Nexus7).Díky za radu.
 
Opel Vivaro 1,6 Bi turbo.Výměna oleje po 40 000 km.Celkem nářez.A nás pohoršuje
20 000 km.
 
Poslední úprava:
nevyznáte se tu někdo v HIFI sestavách ? Mám skvělou stařičkou Denon F88 a někde při stěhování se ztratily propojovací kabely (vypadalo to jako 2,5 Jacky) . Tuší někdo jestli jsou to obyč jack káble nebo něco speciálního? Ať gůglim jak gůglim ...... :-(
 
nevyznáte se tu někdo v HIFI sestavách ? Mám skvělou stařičkou Denon F88 a někde při stěhování se ztratily propojovací kabely (vypadalo to jako 2,5 Jacky) . Tuší někdo jestli jsou to obyč jack káble nebo něco speciálního? Ať gůglim jak gůglim ...... :-(
Ahoj,podle obrázků co jsem našel, to vypadá na klasické cinche a stereo jacky.
75bfc7337aac918b0b709727282daca2.jpg

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
cinche jsou jasný, mě jde o ty jacky. Podle obrázku těžko říct, jsou-li obyčejné anebo nějak speciální.....
 
cinche jsou jasný, mě jde o ty jacky. Podle obrázku těžko říct, jsou-li obyčejné anebo nějak speciální.....
Otec má starší sestavu Technics a tam je to propojené klasickými stereo jacky a hraje jak víno ;).
Když koupíš stíněný kabel tak nic nepokazíš. ;)

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
zkusím koupit pár obyč káblíků a uvidím, jestli to něco udělá. Kdyžtak pak dokoupím pořádné zlacené, co tam byly. Díky ,-)
 
Back
Top