• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Jen tak pro info, kdyby se náhodou někdo našel a sháněl po levném PC, mám tu na prodej svůj dřívější herní PC.

Specifikace:
Procesor: AMD Phenom 1075T (6 jádro)
Grafika: Gainward GTX 650ti 1GB
RAM: 6GB
HDD: Seagate 250GB
Podotýkám, je to bez monitoru.

Cena je 6000Kč
Rád bych případně osobní předání, posílat se mi to opravdu nechce.
 
Tak to je pěkný, to bílý na konci videa vypadá jak mazdička, doufám že to není žádný klaňák :eek: https://m.novinky.cz/articleDetails?aId=423995&sId=&mId=
Citat z commentov k clanku:
Plné silnice nesvepravnych trotlu,kteri nadávají na silničáři,ze to nemůžou mastit ve svém tdi-cku stovkou v mlze,desti,nebo náledí. Kdo jednou zažil prudkej liják na dálnici,pochopi o čem píšu,nekomu prostě není dáno pochopit,ze fyzikální zákony platí pro každou plechovku... Sundat nohu s pedálu,to je pro hlupáky naďliskej úkol....a pomníčky přibývají a přibývají...
Mozem iba suhlasit s tymto nazorom.

Vcera vecer som jazdil takisto na cestach na SK-u s naledim v hmle.
Rizikova uz bola rychlost 60-70 km/h, ale takmer kazdy z vodicov jazdil , akoby boli nesmrtelní, 90 a viac
Pre mna nepochopitelné :eek:
 
Citat z commentov k clanku:
Plné silnice nesvepravnych trotlu,kteri nadávají na silničáři,ze to nemůžou mastit ve svém tdi-cku stovkou v mlze,desti,nebo náledí. Kdo jednou zažil prudkej liják na dálnici,pochopi o čem píšu,nekomu prostě není dáno pochopit,ze fyzikální zákony platí pro každou plechovku... Sundat nohu s pedálu,to je pro hlupáky naďliskej úkol....a pomníčky přibývají a přibývají...
Mozem iba suhlasit s tymto nazorom.

Vcera vecer som jazdil takisto na cestach na SK-u s naledim v hmle.
Rizikova uz bola rychlost 60-70 km/h, ale takmer kazdy z vodicov jazdil , akoby boli nesmrtelní, 90 a viac
Pre mna nepochopitelné :eek:
Pod to se podepíšu.
 
mešity nevadí

nějak nechápu, co to má společnýho s mešitama .... Podle zákona nesmí být CS blízko školy, tak musí zavřít ... smutný, že je to zrovna ten nejstarší, ale lepší zavřít CS než školu, ne ? :D
 
nějak nechápu, co to má společnýho s mešitama .... Podle zákona nesmí být CS blízko školy, tak musí zavřít ... smutný, že je to zrovna ten nejstarší, ale lepší zavřít CS než školu, ne ? :D

V mešitě nějakýho blba zmagořej a pak třeba vystřílí tu školu. Šlo mě o to Vítku, že ty CS jsou tu folklor,do teď to nevadilo a najednou je to problém.
 
Mno ... jako co? Jako kazde socialni medium, diskuzni forum a vlastne cokoliv, co se snazi nekdo spravovat a trosku regulovat pravidly? Vzdy je to ve vetsi ci mensi mire stejne.
 
V sobotu jsem jel do polského Těšína a kousek za našima hranicemi byla kolona. Asi 15 min předtím se stala nehoda, za volantem ženská, asi ji bouchla přední guma, nezvládla řízení a hodila auto na střechu. Po 30 min pustily osobáky přes výjezdovou cestu a za hodinu po nehodě bylo vše uklizeno a průjezd volný. Zasahovali hasiči z Českého Těšína a paní s lehkým zraněním převezena do nemocnice. Klobouk dolů za rychlou akci.
Toto u nás by policajti zavřeli cestu na několik hodin a tvářili se, že tvrdě vyšetřují a to, že je tam několikakilometrová kolona jich vůbec nezajímá.25.2.2017 Cieszin.jpg
 
hm, škoda. Zrovna včera jsem na Alpe Cermis viděl někoho s dronem a vzpoměl si na Lily. Táta ho má dokonce rezervovaný v Alze ........
 
Back
Top