1. Aby bylo snadnější používat naše webové stránky, používáme soubory cookie. Protože však Evropská unie ve své nekonečné moudrosti stanovila povinnost jasně vás o této skutečnosti informovat, činíme tak tímto textem. Používáním těchto stránek souhlasíte s používáním souborů cookie. Zde se dozvíte více.
 2. Podložky pod RZ s logem MazdaKlanu

  Ahoj Host, naši členové neúnavně vymýšlejí, kromě již několika realizovaných dodávek kvalitního oblečení, další identifikační znaky s logem MazdaKlanu, tentokrát se jedná o podložky pod RZ. Pokud máš zájem, hlasuj v anketě tamtéž.

OUT

Diskuzi v 'Mimo téma' zahájil Vitus, 14. 4. 2015.

 1. Max6

  Max6 rodinný člen KLANu

  383
  365
  63
  Omlouvám se za mizernou fotku
  IMG_20171113_0914438~3.jpg
   
 2. Ter Leeloo II

  Ter Leeloo II rodinný člen KLANu

  1 073
  502
  113
  Spritmonitor.de
  A @TomT ma nejake extra odhlucneni? Si nejak nevzpominam, ze by to u tom neco psal, nebo?
   
 3. Max6

  Max6 rodinný člen KLANu

  383
  365
  63
  Nevím jestli se chlubil nebo ne,ale lepil jsem mu odhlučnění kufru,předních podběhů a pak si ještě doma dodělával kapotu atd.... Neuvěřitelně mě s tím zlákal kluk jeden :D
   
  Poslední úprava: 13. 11. 2017
 4. TomT

  TomT rodinný člen KLANu

  550
  367
  63
  No já jsem to dodělal prakticky minulí víkend. Ještě jsem to dolepoval,aby to trošku vypadalo a nebylo to jak od prasete :).
  Jinak jak psal Max, tak u něj jsme dávali odhlučnění do kufru. Tam se lepil Gladen Aero Multi a já jsem si tam pak dal na střed kufru a kolem subáče ještě druhou vrstvu Gladen Aero Wave, protože sem toho měl víc (hold když si to blbě spočítáte a koupí se toho víc).
  Na přední podběhy se použil Gladen Aero Neoprene. Ale jen na předek, protože na ty zadní filcáky by to bylo na prd a tam by to nedrželo.
  Doma jsem dodělával kapotu a to je prakticky stejné jak poslal Max fotku z toho Civika. První vrstva byl Profidamp ALUBUTYL 25 a na to pak překrytí Gladen Aero Wave (tak aby to pak zakryl ten deklík co tam je).

  U mě totiž docházelo k rezonancím, které se projevovali cca. kolem 70km/h. Když jsem plynule pomalu zrychloval, tak mě začalo něco rezonovat mezi palubovkou a předními dveřma řidiče (jako nebylo to nic strašného, ale já to prostě pokaždé vnímal a vadilo mě to. Naopak přítelkyně to nevnímala nikdy. Hold ženská :) ) Nepřišel jsem na to co to přesně bylo. No a po vytlumení tohle přestalo a vše utichlo. Největší rozdíl byl po vytlumení kapoty. To bylo opravdu hodně poznat.
  Celkově je to takové jiné. Víc se mě to teď líbí. Když se jede fakt normálně (50/90/130), tak je auto mnohem tichší. Ale i ve vyšších rychlostech je to pořád lepší než to bylo. A líbí se mě, že teď se víc "projevuje" výfuk a když se přidává, tak je to takový nasraný traktůrek :D
  Dokážu si představit, že v defaultu (bez uřvaných věcí :) ) by ten rozdíl byl ještě větší.
  A taky si toho rozdílu všimla i přítelkyně, což beru jako velké +.

  Dle mého by stálo za to vytlumit aspoň tu kapotu kdo o tom uvažuje. A nevyjde to ani na velké prachy. Cca. 1500,-. stačí jen 2x Profidamp ALUBUTYL 25 a 2x Gladen Aero Wave. A to ještě nějaký matroš zůstane (beru to podle mé CX-3ky).
   
  Natural se to líbí.
 5. Max6

  Max6 rodinný člen KLANu

  383
  365
  63
 6. Vitus

  Vitus správce Člen týmu

  4 163
  2 380
  183
  Spritmonitor.de
  Milda6 se to líbí.

Sdílet tuto stránku