• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

No tak jsem to zkusil, asi jsem použil špatnou pěnu na holeni :D, ale stejně se mi to po dvou dnech začíná mlžit. Přední sklo se mi doteď nepovedlo pořádně rozleštit :D. Takže já do toho už víckrát nejdu, ale je fakt, že auto vevnitř chvíli krásně voní, jako po holení :);):D
 
I já to zkusil, použil jsem gel na holení Gillette a okna se mi přestaly úplně mlžit. Po zhruba 4 týdnech to přestalo účinkovat. Používal jsem i něco od Carlsonu,ale účinek byl hodně špatný. A pak jeden kolega v práci viděl nějaký video, zkusil tu pěnu na holení a řekl že úplně super, zkusil sem to i já a úplně super :D
 
no já bych to s tím poklesem cen neviděl tak tragicky, jestli on není autor trochu mimo a ovlivněn Škodománií :)
http://www.autoforum.cz/zajimavosti...*********************************************
 
to vypadá, ale to auto je neskutečně skutečný ,-) A navíc úžasnej sleeper....
 
Je to lákavá nabídka :D Jdeme do toho, když si ho můžem prý nechat :astronaut:
 
Jen takovy blby dotaz :D Je tu nekdo kdo zije v US ? Mozna i nasinci znaji odpoved. Jak tak sem tam sleduju na youtube ty honicky s policii a jak ti cajti do nich bouraji...ti co utikaji zas bouraji do dalsich aut i vlivem toho ze do nich stouchnou cajti...tak kdo plati ty skody na autech?
 
Back
Top