• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Tak ja jsem momentalne v usa a schvalne jsem se na to ptal a veskere skody jsou na toho co jim ujizdi tedy pachatele prestupku...kdyz by nahodou pri te honocce policista napr boural a zabil se pritom tak jde vinik sedet za zabiti...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak ja jsem momentalne v usa a schvalne jsem se na to ptal a veskere skody jsou na toho co jim ujizdi tedy pachatele prestupku...kdyz by nahodou pri te honocce policista napr boural a zabil se pritom tak jde vinik sedet za zabiti...
To má hlavu a patu. Jak nemám rád amíky, tak tohle je fajné.
 
jeste otazka jak to vymahaji, ty zpusobene skody ale urcite to nebude jako u nas...v nejhorsim pripade exekuce atd...v USA si pujdes asi hezky sednout..
 
Dneska jak jsem jel kolem Tesca v O-Porube tak jsem potkal Jaguar F-Type SVR . Nadherny zvuk z tech 4 koncovek a kdyz podrazoval tak to prskani...Jedno z nej evropskych sportaku :cool:
 
Nemáte někdo tip na program podobný dvdfab, který mi umí zmenšit BD-R 50 GB film na BD-R 25 GB ?
 
Nechtelo se mi to davat do stavajicich temat ani k tomu nove zakladat ...

... cim je ovlivnena u auta specifikace maximalni vahy brzdeneho privesu? Proc ma treba GL 1500 kg, kdyz ma KF 2000 kg pri stejnem motoru a prevodovce? Teda ano, KF ma jeste AWD. Ale v pripade dieselovych variant uz snad nemusi byt rozdil ani v tom (tam je rozdil 1600 vs. 2100).
 
Poslední úprava:
Back
Top