• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

OUT

Proč to má tak blbě tu ploutev na kufru? Co koukám na PR fotky, tak tam je klasika na zadním blatníku prut, ale vypadá to mnohem líp jak ploutev na kufru teda...
 
pro někoho možná přínosné, pro jiného úsměvné, ale vězte že existuje mnoho řidičů, co dělají podobné nesmyslnosti při řízení aut a ještě by se klidně hádali, že je to tak správně. Článek ZDE
 
Za mě akorát ta ručka, ale to dělám schválně, asi abych věděl, že je nahoře a drží :)
 
Ty svetla na prejezdu me obcas dokazi radne vytocit. Ale vetsinou lidi pochopi kdyz dam dalky.
 
no ta ručka je zrovna úplná banalita.... to už je horší zatahování ručky zbytečně při stání na rovině .... třeba v zimě :))
 
další, docela vtipnej článek o zlozvycích a pitomostech hraničících s obsedantně kompulzivní poruchou, přiznejte se kdo co takhle dělá ( @edemsx má vyjímku ze srovnánání kol :D )
 
Tak já se přiznám, občas to zamykání, ale protože už je to automatický a nemám jistotu, když za odpoledne z/do toho auta jdu 10x,
klima asi na celý čísla většinou, okna při parkingu docela často :D, díky za vyjímku s kolama, ale rovnám je i u ostatních aut, ač ne kvůli kolům, ale aby byl rovně volant :D
Sedačku "objímám" jenom při couvání s károu a pak mám jeden svůj, že ač to auto nemá, tak používám "manuální" trippling :D
 
Jéé, kontrolování ruční brzdy a celá čísla na klimatizaci, jako bych se viděl :D No a ty okýnka na stejnou úroveň, ale jo přiznávám se bez mučení :D

no ta ručka je zrovna úplná banalita.... to už je horší zatahování ručky zbytečně při stání na rovině .... třeba v zimě :))
Jojo od ruční brzdy v zimě mě naučila 626GE. Když byla v mrazu zatažená, tak jsem musel pod auto a odklepávat kladivem :D
 
Člověk se ráno koukne z balkónu a zjistí, že kousek od něj hoří Vyškov :eek: o_O
 

Přílohy

  • 2015-08-13-4209.jpg
    2015-08-13-4209.jpg
    249,4 KB · Zobrazení: 19
Back
Top