• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Ozvučení CX-3 - hudba, muzika

Zdravím všechny. Mám dotaz na majitele CX-3 s audiosystémem BOSE, zda jim přehrává hudební CD a filmová DVD. Mám auto necelý měsíc a nejde mi přehrát žádné originální CD ani DVD. Systém disk vůbec nenačte, zahlásá chybu disku a vysune ho ven. Prodejce jsem již kontaktoval, ale je v jiném městě a zatím jsem nenašel čas tam zajet. Díky za reakce a náměty
 
Zdravím všechny. Mám dotaz na majitele CX-3 s audiosystémem BOSE, zda jim přehrává hudební CD a filmová DVD. Mám auto necelý měsíc a nejde mi přehrát žádné originální CD ani DVD. Systém disk vůbec nenačte, zahlásá chybu disku a vysune ho ven. Prodejce jsem již kontaktoval, ale je v jiném městě a zatím jsem nenašel čas tam zajet. Díky za reakce a náměty

Ahoj.Doma v Neru vypálené CD ve formátu MP3 hraje normálně DVD jsem nezkoušel.
 
Čau lidi tak mám další dotaz jak je to s repro a kvalitou v základu a ve výbavě Revolution ? je to to samé nebo je v Revolution lepší audio ?
 
@Flexo90 - v Emotion : 4x repro a hrajú naozaj veľmi príjemne. Revolution Top nemám a ani som zatiaľ neskúšal, avšak tam je BOSE a už len to je zárukou vyššej kvality reprodukcie zvuku ;)
 
Poslední úprava moderátorem:
měl jsem octavii 2 se sound systemem (přípl.hudba u škody)a o moc hůře to v mazdě nehraje..takže za mě spokojenost(čekal jsem že to bude horší)
 
Vo vybave Revolution je 6 reproduktorov a hra to celkom ok. Ziadny zazrak, ale ujde to. V 6 mam Bose a rozdiel tam pocut.
 
Poslední úprava:
lidi nevíte někdo jaké jsou rozměry repro ve verzi Revolution která jich má 6 ? předem dík za info
 
ahoj lidi kráska je konečně doma a našel jsem 1. problém nevíte někdo proč mi nefungují ani jedno z OBOU USB co jsou ve voze ? mám 64GB Flash a ať jsem jí dal na eXFAT nebo NTFS prostě ani při jednom formáttu mi jí Mazda nenačte :arghh::arghh::arghh: předem děkuji za jakékoliv rady
 
ahoj lidi kráska je konečně doma a našel jsem 1. problém nevíte někdo proč mi nefungují ani jedno z OBOU USB co jsou ve voze ? mám 64GB Flash a ať jsem jí dal na eXFAT nebo NTFS prostě ani při jednom formáttu mi jí Mazda nenačte :arghh::arghh::arghh: předem děkuji za jakékoliv rady[/QUOT

Formatuj pouze ve FAT 32 nic jiného to nebere.Vic v chytrý knížce téma Mazda Cx3 návody.
a USB 2.0 pouze.
 
Poslední úprava:
ahoj lidi kráska je konečně doma a našel jsem 1. problém nevíte někdo proč mi nefungují ani jedno z OBOU USB co jsou ve voze ? mám 64GB Flash a ať jsem jí dal na eXFAT nebo NTFS prostě ani při jednom formáttu mi jí Mazda nenačte :arghh::arghh::arghh: předem děkuji za jakékoliv rady
Zkoušel si 16GB USB2? Tu mám já a jde mi to ;)
 
USB 3.0 je zpětně kompatibilní s 2.0, není problém používat 3.0 flashky. Problém je v souborovém systému, Windows běžně neumožňují naformátovat zařízení větší než 32 GB systémem FAT32. Použij třeba http://tokiwa.qee.jp/EN/Fat32Formatter/ .
 
mockrát ti děkuju shr3ku zkusím vyzkouší až budu mít cestu do garáže napíšu jak to dopadlo
 
pánové popř. dámy rád bych se zeptal nevíte kam zapojit zesilovač (remote)? jelikož mám auto jen týden a nechci tam něco dosra---- jde to zapojit aby se zesilovač zapínal/vypínal po zapnutí/vypnutí i jinak ? třeba remote na světla ? předem dík za rady
 
pánové popř. dámy rád bych se zeptal nevíte kam zapojit zesilovač (remote)? jelikož mám auto jen týden a nechci tam něco dosra---- jde to zapojit aby se zesilovač zapínal/vypínal po zapnutí/vypnutí i jinak ? třeba remote na světla ? předem dík za rady
Napravo u spolujezdce je tuner se zesilovačem, který má klasický prastarý Mazda audio konektor. Pokud nenajdeš spínaný (po zapnutí audiosystému spínaný) pin (zkus změřit 2T), vezmi na remote control pin ACC (označení 2R). Měř multimetrem proti kostře :) (2W).
 
moc dík chlape ;) jsem rád že nemusím rozebrat celej panel i s tunelem abych se dostal ke kousku kablíku ;)
 
remote vyřešen teď je tu zase problém a to ten že nevím kam zapojit high/low adaptér má 2+ vstupy a 2- vstupy a 1 jako ukostření ukostření mi je jasné třeba někde na karoserii ale kam zapojit ty 2plusy a 2 mínusy ? nutno dodat že je nelze skombinovat do jednoho
 
Back
Top