• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Ozvučení CX-3 - hudba, muzika

jasně že jo ale kde přesně je ten jejich spešl zesilovač ? říkal jsi u spolujezdce ale pod sedačkou není
 
aha no nechápu proč odkaz není odlišen jiným písmem nebo třeba barvou automaticky ale je stejný jako ostatní psaný text to je zmatečné tohle jinak moc děkuji že jsi měl trpělivost hh :D a nevzdal to se mnou ale opravdu by to chtělo texty a odkazy odlišit nejlépe barevně
 
asi nemáš zkušenosti jaký je k tomu přístup ? je potřeba odcvakat plasty ? nebo stačí jen odendat koberec ? :) :) :)
 
aha no nechápu proč odkaz není odlišen jiným písmem nebo třeba barvou automaticky ... texty a odkazy odlišit nejlépe barevně
Odkaz je modrý, ostatní písmo je černé, případně bílé (u MazdaKlan Flat Dark stylu), tak nevím, kde je problém. :) Jinak co se týče demontáže, tak u CX-3 nemám zkušenosti, předpokládám klasicky plast prahu a pak přední kryt.
 
taky by mě zajímalo kde je problém ten odkaz je stejný jako písmo proto sem to nenašel ale jinak díky ;) moc jsi mi pomohl ;)
 
Ještě jeden dotaz, nevíte náhodou někdo, jaké rozměry REPRO jsou v předních a zadních dveřích ? Do budoucna pro lepší poslech. :) ;)

RE: Nemáte náhodou někdo zkušenosti s taháním kabelů? kvůli SUBWOOFERU a ZESILOVAČI ?
 
Poslední úprava:
Pratele vase doporuceni na nastaveni zvuku pro idealni poslech mp4 hudby basy + vysky ! Dekuji samozrejme ma kazdy jiny sluch jen vase idealni nastaveni vybava challenge
 
Pratele vase doporuceni na nastaveni zvuku pro idealni poslech mp4 hudby basy + vysky ! Dekuji samozrejme ma kazdy jiny sluch jen vase idealni nastaveni vybava challenge
Já to mám nastavený jasně, vše na 0 tj. základ a basy na PLNO ! :) :) ;)
 
No zatim jak pisu ! Basy + 4 az 5 a vysky + 2 ! Ale nemam usi na dnesni big beat :) ! Rad si necham poradit !
U mě jsou basy +6 výšky +2 u mp3, u origo CD občas ubírám na basech +5. Dle mého při celkovém ubrání volume to hraje obstojně, při vyšším slušně. Výšky jsou v obou případech +2 optimum, další+ už dost řežou a jsou slyšet sykavky. Samo že nastavení je vždy lépe udělat podlé svého ucha a za jízdy ..v opačném případě to budí dojem, že to hraje fajn. Faktem ve finále na konec je, že časem si ucho zvykne na jedno nastavení a pak při změně kvality reprodukce už nastavení neřešíš;)
Docela mě zajímá, jestli tady někdo řešil a zdárně vyřešil, nějaký aktivní subwoofer pod sedačku.Umístění pasivního do kufru, vzhledem jeho obsahu je pro mnohé, včetně mně nesmyslné.
 
Ty blaho, ta CX-3 je nejaka masivni nebo ma slabou reprosoustavu :D. Ja u GJ musim jezdit s -6 basy a -4 vysky, jinak mi vibrujou plasty na dverich uz pri nizke/stredni hlasitosti.
 
Těžko porovnávat CX3 bez a 6-GJ v TOP. kde je BOSE audio o kus lepší. Na druhou stranu v porovnání s jinými auty a origo muzikou bez subwooferu, CX3 hraje celkem slušně. (Samo se bavíme ve zminěné kategorii) Jen mimochodem,pokud ti vibrujou plasty ve dveřích, ze srandy zkontroluj vnitřní krytky za klikou otevíraní dveří...dokážou nadělat hezkou paseku,vibrujou a za sebou mají slušnou ozvučnici která pazvuky přenáší do celých dveří..osobní zkušenost:)
 
Prosím vás lidičky, není náhodou v kufru předpříprava (BOSE) ? Že bych tam zapojil ten zesik na subwoofer co mám doma. :) :) :)
 
Hudba v Emotion hrá skvele mne osobne pri konfigurácii basy +4 a výšky +2. Pri takomto nastavení je dobre počúvateľná hudba aj pri vyššej hlasitosti a stále to neroztancuje plechy :D
Počúvam v aute veľa rocku a aj klasiku a hrá to fakt super. Pred kúpou som chcel riešiť subwoofer pod sedadlo spolujazdca, avšak po skúsenostiach s autíčkom som od toho upustil.
 
Já mám Revolution a počítám, že hudba bude asi stejná(zvuk), ale každý máme jiné nároky a to co sedí třebas tobě, tak nemusí sedět mě. ;) Já už to mám doma a stačí jen zapojit, ale najít na to čas no. :confused: ;)
 
Back
Top