• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Ozvučení CX-3 - hudba, muzika

Zdar, mám vyhlídnutou CX3 Revolution a je v ní 6x repro.. říkáte že se to dá poslouchat?? BOSE v CX3 už jsem poslouchal a moc se mi to líbilo.. jenže ta je jen v Revolution TOP a to už je moc korunek..
 
Zdar, mám vyhlídnutou CX3 Revolution a je v ní 6x repro.. říkáte že se to dá poslouchat?? BOSE v CX3 už jsem poslouchal a moc se mi to líbilo.. jenže ta je jen v Revolution TOP a to už je moc korunek..
Záleží na co je tvé ucho zvyklé...ale i bez BOSE je celkový poslech celkem slušný.Pokud nejsi vyložený audiofil, nadávat určitě nebudeš;)
 
OK. Díkas za odpověď. Zítra si to jdu poslechnout na živo.. přivezli mi do prodejny to co mám vybráno.. tak uvidíme.
 
Včera jsem si to vyzkoušel a přijde mi to v pořádku.. pokud trochu přidám na basech a výškách tak to hraje dostatečně dobře.. co jsem zjistil... nepřehrává to FLAC formát. Ale MP3 320kbs je zcela dostačující. Tak jsem si jí včera zaplatil a příští týden si ji jdeme s manželkou vyzvednou už na značkách :). Děkuji všem za postřehy.

Ed.
 
Ahoj. Můžete mi někdo poradit kde nejlíp napojit přívod k aktivnímu subwooferu pod sedačku? Potřebuju to připojit na silový výstup který vede k reproduktorům a hledám nejvhodnější místo kde to provést. Mám Pioneer TS-WX130DA, je tam možnost kromě repro i normálního AUX vstupu. Jedna možnost je asi přímo na konektoru od MZD (už jsem ho měl jednou venku z palubky - není to složité), další by mohla být někde na pravém místě u nohou spolujezdce. Měl jsem tam už sundané kryty, je tam víc krabiček a konektorů ale nejsem z toho zatím moudrý. Neřešil jste už někdo něco podobného?
 
@Szopl
naprostý souhlas, muzika velice příjemně překvapila, není třeba nic přidávat, i pří vyšší hlasitosti vše srozumitelné a jasné, nic nechrčí a neruší. Spokojenost.
No skôr by som povedal, že taký priemer tá hudba. Jedine tak vytlmiť dvere a možno to bude lepšie.
 
Back
Top