• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Pálava 2017 (17-20.8.2017)

Tak bohužel poprvé budu chybět. Dostali jsme pozvání na svatbu.
 
Tak já a @Verunka už máme rezervováno. :)
Doufám že bude hojná účast. :)

Jedeme v pátek odpoledne, takže kdyby měl někdo stejnej plán. :)
 
Poslední úprava:
Tak já a @Verunka už máme rezervováno. :)
Doufám že bude hojná účast. :)

Jedeme v pátek odpoledne, takže kdyby měl někdo stejnej plán. :)
Zdárek párek,
drakoune, možná bych se připojil. Nebudu zatím nic slibovat, protože teď ani nevím, jestli mi to vyjde, protože dělám fasádu atd a jsem trochu v presu. Každopádně by to mělo normálně klapnout.
Akorát bych potřeboval vědět, v kolik zhruba plánujete odjezd z Pv atd...
Jedete po dálnici?
 
Když bych chtěl dojet v pátek, přespat (asi v autě) a v sobotu k večeru odjet, musím se taky registrovat?
 
Co ta registrace ?
Na jeden den na otočku, jsme se minulé ročníky neregistrovali ;)
Když bych chtěl dojet v pátek, přespat (asi v autě) a v sobotu k večeru odjet, musím se taky registrovat?
Jestli si chceš dát prasátko, tak bych se být tebou určitě registroval ;) Registrace se primárně dělá i za účelem, aby se vědělo, jak velké selátko bude potřeba :hungry:
Více kdyžak doplní @Renda001
 
Takže pokud jsem se registroval jako já + 1 ale pojedu sám, mám vlastně porci navíc. Mmmm, výborně Butchi...

:D
 
Zdárek párek,
drakoune, možná bych se připojil. Nebudu zatím nic slibovat, protože teď ani nevím, jestli mi to vyjde, protože dělám fasádu atd a jsem trochu v presu. Každopádně by to mělo normálně klapnout.
Akorát bych potřeboval vědět, v kolik zhruba plánujete odjezd z Pv atd...
Jedete po dálnici?

Čest :)

Odjezd z PV až v odpoledních hodinách, tzn. nejdřív tak ve 4 hodiny, když to všechno dobře půjde, spíš bych to viděl až tak na půl 5.
Co se dálnice týče, dá se to sjet v pohodě i normálně po silnici, dálničku nemám takže bych musel dokoupit (resp. mám ale ve služebním, ještě nenalepenou :D ).
 
Ok ok, to zní fajne. Dálničku mám, ale klidně se svezu bokem, alespoň uvidím panoramata. Takže pokud Vám po cestě nebude vadit ohava jako já, rád se přidám :) Dám Vám každopádně ještě vědět, jak to se mnou vypadá a jestli vše platí. Bohužel teď nejsem pánem svého času, takže uvidím, ale mělo by to být oukej...
 
Já pozastavil všechny melouchy na víkend a dorazím v Pátek kolem poledne. Budu se kochat okreskama.
 
Ok ok, to zní fajne. Dálničku mám, ale klidně se svezu bokem, alespoň uvidím panoramata. Takže pokud Vám po cestě nebude vadit ohava jako já, rád se přidám :) Dám Vám každopádně ještě vědět, jak to se mnou vypadá a jestli vše platí. Bohužel teď nejsem pánem svého času, takže uvidím, ale mělo by to být oukej...

Jasné dej vědět. ;)
Já pozastavil všechny melouchy na víkend a dorazím v Pátek kolem poledne. Budu se kochat okreskama.

Že by jsme konečně dali to společné foto? :D
 
Back
Top